Кеден одағында илектеу орнақтарына арналған болаттан құйылған біліктерді өндірушілердің экономикалық мүдделерін қорғау жөніндегі шаралар туралы
Кеден одағы Комиссиясының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы дағы № 904 шешімі
2010 жылғы 19 қарашадағы Өтпелі кезең ішінде арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану тәртібі туралы келісімге сәйкес Кеден одағы комиссиясы шешті:
1. 2014 жылғы 26 маусымды қоса алғандағы мерзім бойынша Кеден одағының бірыңғай кеден аумағына әкелінетін, Украинадан шығарылатын және 8455 30 310 0, 8455 30 390 0 КО СЭҚ ТН кодтарымен жіктелетін болатты стандарға арналған болаттан құйылған біліктерге қатысты кедендік құнынан 26 пайыз мөлшерде демпингке қарсы баж салығын белгілеу.
Көрсетілген демпингке қарсы бажды қолдану мақсатында тауар КО СЭҚ ТН кодтарымен айқындалады.
2. Беларусь Республикасының Мемлекеттік кедендік комитетіне, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитетіне, Федеральді кедендік қызметіне осы Шешіммен белгіленген демпингке қарсы баждардың алынуын қамтамасыз етсін.
Кеден одағы Комиссиясының мүшелері:
Беларусь Республикасы атынан
Қазақстан Республикасы атынан
Ресей Федерациясы атынан
С. Румас
Ө. Шукеев
И. Шувалов

О мерах по защите экономических интересов производителей стальных кованых валков для прокатных станов в Таможенном союзе
Решение Комиссии таможенного союза от 9 декабря 2011 года № 904
В соответствии с Соглашением о порядке применения специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер в течение переходного периода от 19 ноября 2010 года Комиссия Таможенного союза решила:
1. Установить сроком по 26 июня 2014 г. включительно антидемпинговую пошлину в размере 26 процентов от таможенной стоимости в отношении ввозимых на единую таможенную территорию Таможенного союза стальных кованых валков для прокатных станов, происходящих из Украины и классифицируемых кодами 8455 30 310 0 и 8455 30 390 0 ТН ВЭД ТС.
Для целей применения указанной антидемпинговой пошлины товар определяется кодами ТН ВЭД ТС.
2. Государственному таможенному комитету Республики Беларусь, Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, Федеральной таможенной службе обеспечить взимание антидемпинговой пошлины, установленной настоящим Решением.
Члены Комиссии Таможенного союза:
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации
С. Румас
У. Шукеев
И. Шувалов