Қырғыз Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мүшесінің және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерінің кандидатуралары туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 8 шешімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Қырғыз Республикасынан Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшесі болып вице-премьер-министр Валерий Исидорович Дильдің тағайындалғаны туралы Қырғыз Республикасының ақпараты назарға алынсын.
2. Қырғыз Республикасының ұсынысы негізінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының мүшелері болып мына адамдар бекітілсін:
Алқа мүшесі (Министр) – Мұқай Асанұлы Қадырқұлов;
Алқа мүшесі (Министр) –Данил Тұрсұнбекұлы Ибраев.
3. Еуразиялық экономикалық комиссияға жалпы штат саны шегінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы мүшелерінің 2 хатшылығын қосымша құруға рұқсат берілсін.
4. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2011 жылғы 19 желтоқсандағы № 5 "Еуразиялық экономикалық комиссия департаменттерінің саны туралы" шешімінің 1-тармағындағы "11" деген цифрлар "13" деген цифрлармен ауыстырылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О кандидатурах члена Совета Евразийской экономической комиссии и членов Коллегии Евразийской экономической комиссии от Кыргызской Республики
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 года № 8
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Принять к сведению информацию Кыргызской Республики о том, что членом Совета Евразийской экономической комиссии от Кыргызской Республики назначен вице-премьер-министр Диль Валерий Исидорович.
2. На основании предложения Кыргызской Республики утвердить членами Коллегии Евразийской экономической комиссии следующих лиц:
член Коллегии (Министр) – Кадыркулов Мукай Асанович;
член Коллегии (Министр) – Ибраев Данил Турсунбекович.
3. Разрешить Евразийской экономической комиссии в пределах общей штатной численности дополнительно создать 2 секретариата членов Коллегии Евразийской экономической комиссии.
4. В пункте 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 19 декабря 2011 г. № 5 «О численности департаментов Евразийской экономической комиссии» цифры «11» заменить цифрами «13».
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Российской
Федерации