Еуразиялық экономикалық одақтың Сотына жүгінген кезде шаруашылық жүргізуші субъектілер төлейтін баж мөлшерін бекіту туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 40 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Еуразиялық экономикалық кеңестің шешімі 01.01.2016 күшіне енген.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы № 85 шешімінің 2-тармағын іске асыру мақсатында Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың Сотына жүгінген кезде шаруашылық жүргізуші субъектілер төлейтін баж мөлшері Еуразиялық экономикалық одақтың 2016 жылға арналған бюджетінің жобасын дайындау кезінде болжанатын, 6,4 пайызды құрайтын тұтынушылық бағалардың өсу индексіне сәйкес 39 368 Ресей рублі мөлшерінде белгіленсін.
2. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы № 85 шешімінің 1-тармағы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Көрсетілген баж мөлшері 2015 жылы қолданылады.".
3. Осы Шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

Об утверждении размера пошлины, уплачиваемой хозяйствующими субъектами при обращении в Суд Евразийского экономического союза
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 21 декабря 2015 года № 40
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 01.01.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В целях реализации пункта 2 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 85 Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Утвердить на 2016 год размер пошлины, уплачиваемой хозяйствующими субъектами при обращении в Суд Евразийского экономического союза, в размере 39 368 российских рублей в соответствии с прогнозируемым при подготовке проекта бюджета Евразийского экономического союза на 2016 год индексом роста потребительских цен, составляющим 6,4 процента.
2. Пункт 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 85 дополнить предложением следующего содержания: «Указанный размер пошлины применяется в 2015 году.».
3. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2016 г.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Кыргызской
Республики
От
Российской
Федерации