Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша экскаваторға арналған алюминий радиаторды сыныптау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 41 шешімі
Кеден одағы Кеден кодексінің 52-бабы 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Экскаватордың қозғалтқышы мен радиаторы арасында айналатын сұйықтықты артық жылуды ауаға шығару арқылы салқындату үшін экскаваторда пайдалануға арналған алюминий радиатор 1 және 6 сыртқы экономикалық қызметтің Тауар номенклатурасын түсіндірудің негізгі қағидаларына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8431 49 800 9 кіші қосалқы позициясына сыныпталады (экскаваторға арналған алюминий радиатор суретінің мысалы қосымшада келтірілген).
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия
Алқасының 2015 жылғы
5 мамырдағы
№ 41 шешіміне
ҚОСЫМША
Экскаваторға арналған алюминий радиатор суретінің МЫСАЛЫ

О классификации алюминиевого радиатора для экскаватора по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 года № 41
В соответствии с пунктом 7 статьи 52 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Алюминиевый радиатор, предназначенный для использования в экскаваторе для охлаждения жидкости, циркулирующей между двигателем и радиатором экскаватора, путем передачи избыточного тепла в воздух, в соответствии с Основными правилами интерпретации Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности 1 и 6 классифицируется в подсубпозиции 8431 49 800 9 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (пример изображения алюминиевого радиатора для экскаватора приведен в приложении).
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 5 мая 2015 г. № 41
ПРИМЕР
изображения алюминиевого радиатора для экскаватора