2015 жылы ауыл шаруашылығын мемлекеттік қолдау туралы ақпаратты беру жөніндегі міндеттемелерді орындау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 79 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссияның Өнеркәсіп және агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) С.С.Сидорскийдің Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Ауыл шаруашылығын мемлекеттік қолдау шаралары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 29 қосымша) (бұдан әрі – Хаттама) ережелерін орындауына мониторинг жүргізудің нәтижелері туралы ақпаратын назарға ала отырып, Қазақстан Республикасының Хаттаманың 35-тармағын орындамағанын растай отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 43-тармағының 4-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қазақстан Республикасы Хаттаманың 35-тармағын орындау қажеттілігі туралы хабардар етілсін.
Қазақстан Республикасының Үкіметіне осы Шешім күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде Армения Республикасына, Беларусь Республикасына, Ресей Федерациясына және Еуразиялық экономикалық комиссияға республикалық деңгейде және әкімшілік-аумақтық бірліктер деңгейінде жүзеге асырылатын ауыл шаруашылығын мемлекеттік қолдаудың 2015 жылы жоспарланып отырған бағдарламалары туралы хабарламалар жіберуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О выполнении обязательств по предоставлению информации о государственной поддержке сельского хозяйства в 2015 году
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2015 года № 79
Приняв к сведению информацию члена Коллегии (Министра) по промышленности и агропромышленному комплексу Евразийской экономической комиссии Сидорского С.С. о результатах мониторинга выполнения государствами – членами Евразийского экономического союза положений Протокола о мерах государственной поддержки сельского хозяйства (приложение № 29 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) (далее – Протокол), констатируя неисполнение Республикой Казахстан пункта 35 Протокола, в соответствии с подпунктом 4 пункта 43 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Уведомить Республику Казахстан о необходимости исполненияпункта 35 Протокола.
Предложить Правительству Республики Казахстан в течение10 календарных дней с даты вступления настоящего Решения в силу обеспечить направление в Республику Армения, Республику Беларусь, Российскую Федерацию и Евразийскую экономическую комиссию уведомления о планируемых в 2015 году программах предоставления государственной поддержки сельского хозяйства, осуществляемых на республиканском уровне и уровне административно-территориальных единиц.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении
30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко