Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 3 маусымдағы № 86 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 92 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 3 маусымдағы № 86 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Кеден одағы Кеден кодексінің 52-бабы 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 3 маусымдағы "Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша көмірсутектерінің жекелеген түрлерін сыныптау туралы" № 86 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының 2015 жылғы
18 тамыздағы № 92 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 3 маусымдағы № 86 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Атауы мен 1 және 2-тармақтардағы "Кеден одағының сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы" деген тиісті септіктегі сөздер "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы" деген тиісті септіктегі сөздермен ауыстырылсын.
2. 1-тармақтағы "30°С-тан 80°С-қа дейін" деген сөздер "25°С-тан 195°С-қа дейін" деген сөздермен, "бензиннің жеңіл фракциясынан мұнайды тікелей айдау немесе гидрокрекинг өнімінен не катализаторлардың қатысуымен көміртегі және сутегі моноксидінің синтезінен айдау жолымен" деген сөздер "кез келген процесс нәтижесінде мұнайдан және мұнай өнімдерінен, газдан, газ конденсатынан, осы өнімдердің кез-келген қоспасынан не синтезбен, сондай-ақ көрсетілген өнімдердің синтез әдісімен алынған өнімдердің қоспасымен" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 3 июня 2014 г. № 86
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 года № 92
В соответствии с пунктом 7 статьи 52 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 3 июня 2014 г. № 86 «О классификации отдельных видов углеводородов по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Таможенного союза» изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 18 августа 2015 г. № 92
изменения,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической комисии
от 3 июня 2014г.№ 86
1. В наименовании и в пунктах 1 и 2 слова «единая Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Таможенного союза» в соответствующем падеже заменить словами «единая Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза» в соответствующем падеже.
2. В пункте 1 слова «от 30оC до 80оC» заменить словами «от 25оC до 195оC», слова «путем отгонки легких фракций из бензинов прямой перегонки нефти или из продуктов гидрокрекинга либо синтезом из монооксида углерода и водорода в присутствии катализаторов» заменить словами «в результате любого процесса из нефти и нефтепродуктов, газа, газового конденсата, из смеси любых этих продуктов либо синтезом, а также из смеси указанных продуктов с продуктами, полученными методом синтеза».