Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің 2015 жылғы және 2016 – 2018 жылдар кезеңіндегі әлеуметтік-экономикалық дамуының ресми болжамдарын дайындауға арналған болжамдардың сыртқы параметрлерінің интервалдық сандық мәндерін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 97 шешімі
Келісілген макроэкономикалық саясатты жүргізу туралы хаттаманың 4-тармағының 5-тармақшасына сәйкес (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 14 қосымша) Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің 2015 жылғы және 2016 – 2018 жылдар кезеңіндегі әлеуметтік-экономикалық дамуының ресми болжамдарын дайындауға арналған болжамдардың сыртқы параметрлерінің интервалдық сандық мәндері бекітілсін.

Об утверждении интервальных количественных значений внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2015 год и на период 2016 - 2018 годов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 года № 97
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4 Протокола о проведении согласованной макроэкономической политики (приложение № 14 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26.07.2016 № 85 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).