Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдері мен өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 114 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 7-тармағы, 43-тармағының 2-тармақшасы және 44-тармағы негізінде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мыналардың:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Бәсекелестік және монополияға қарсы реттеу, бағаны реттеу және мемлекеттік (муниципалдық) сатып алулар жөніндегі консультативтік комитет туралы" 2012 жылғы 5 шілдедегі № 200 шешімінің 2-тармағы үшінші абзацының;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Бәсекелестік, монополияға қарсы және бағаны реттеу және мемлекеттік (муниципалдық) сатып алулар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 12 қарашадағы № 253 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 5 шілдедегі № 200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 12 наурыздағы № 40 шешімінің 1-тармағы "б" тармақшасының;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Бәсекелестік және монополияға қарсы реттеу, бағаны реттеу және мемлекеттік (муниципалдық) сатып алулар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 3 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
А. Слепнев

О признании утратившими силу некоторых решений и распоряжения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 сентября 2015 года № 114
На основании пункта 7, подпункта 2 пункта 43 и пункта 44 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
абзац третий пункта 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 июля 2012 г. № 200 «О Консультативном комитете по конкуренции и антимонопольному регулированию, ценовому регулированию и государственным (муниципальным) закупкам»;
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 253 «О внесении изменений в состав Консультативного комитета по конкуренции, антимонопольному и ценовому регулированию и государственным (муниципальным) закупкам»;
подпункт «б» пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 марта 2014 г. № 40 «О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 июля 2012 г. № 200»;
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 января 2015 г. № 3 «О внесении изменений в состав Консультативного комитета по конкуренции и антимонопольному регулированию, ценовому регулированию и государственным (муниципальным) закупкам».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии         А. Слепнев