Зияткерлік меншік объектілеріне айрықша құқықты сарқа пайдалану қағидатын одан әрі қолдануға қатысты ұсыныстар тұжырымдау жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 12 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 108 шешімімен бекітілген Зияткерлік меншік объектілеріне айрықша құқықты сарқа пайдалану қағидатын одан әрі қолдануға қатысты ұсыныстар тұжырымдау жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Азизян
Армен Феликсович
-
Армения Республикасы Экономика министрлігінің жанындағы Зияткерлік меншік агенттігінің басшысы
Калтахчян
Павел Сергеевич
-
Армения Республикасының Экономикалық бәсекені қорғау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы төрағасының орынбасары
Беларусь Республикасынан
Крутой
Дмитрий Николаевич
-
Беларусь Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Ілиясова
Нұржамал Сатарқызы
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Зияткерлік меншік және инновация мемлекеттік қызметінің құқық басқармасының бастығы
Исабаева
Зина Беккелдіқызы
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Зияткерлік меншік және инновация мемлекеттік қызметі төрағасының орынбасары
Исаев
Бақытбек Әскербекұлы
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Монополияға қарсы реттеу мемлекеттік агенттігі директорының орынбасары
Қадырқұлов
Мұқай Асанұлы
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі төрағасының бірінші орынбасары
Сулайманов
Азамат Талапбекұлы
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасының бастығы
Ресей Федерациясынан
Романенко
Александр Германович
-
Федералдық кеден қызметінің Сауданы шектеу, валюталық және экспорттық бақылау басқармасы бастығының орынбасары
Шкляев
Сергей Владимирович
-
Федералдық кеден қызметінің Сауданы шектеу, валюталық және экспорттық бақылау басқармасының бастығы;
б) жұмыс тобының мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Кузнецова
Елена Анатольевна
-
Монополияға қарсы реттеу департаментінің Құқық қолдану практикасы және бәсеке қағидаларын бұзушылықтар туралы істерді қарауға материалдарды дайындау бөлімінің бастығы
Радченко
Дмитрий Александрович
-
Монополияға қарсы реттеу департаментінің Сауда және қызметтер көрсету саласында талдау және тексеру жүргізу бөлімінің кеңесшісі
Фазыл
Алмат Үйсінұлы
-
Монополияға қарсы реттеу департаментінің директоры;
в) Филонов А.В. және Баклаков П.А. жұмыс тобының құрамынан шығарылсын.

О внесении изменений в состав рабочей группы по выработке предложений в отношении дальнейшего применения принципа исчерпания исключительного права на объекты интеллектуальной собственности
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 года № 12. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 августа 2017 года № 108.
Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29.08.2017 № 108 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Внести в состав рабочей группы по выработке предложений в отношении дальнейшего применения принципа исчерпания исключительного права на объекты интеллектуальной собственности, утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 18 сентября 2014 г. № 108, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Республики Армения
Азизян
Армен Феликсович
руководитель Агентства интеллектуальной собственности при Министерстве экономики Республики Армения
Калтахчян
Павел Сергеевич
заместитель председателя Государственной комиссии по защите экономической конкуренции Республики Армения
От Республики Беларусь
Крутой
Дмитрий Николаевич
заместитель Министра экономики Республики Беларусь
От Кыргызской Республики
Ильясова
Нуржамал Сатаровна
начальник Управления права Государственной службы интеллектуальной собственности и инноваций при Правительстве Кыргызской Республики
Исабаева
Зина Беккелдиевна
заместитель председателя Государственной службы интеллектуальной собственности и инноваций при Правительстве Кыргызской Республики
Исаев
Бакытбек Аскербекович
заместитель директора Государственного агентства антимонопольного регулирования при Правительстве Кыргызской Республики
Кадыркулов
Мукай Асанович
первый заместитель председателя Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Сулайманов
Азамат Талапбекович
начальник Управления организации таможенного контроля Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Романенко
Александр Германович
заместитель начальника Управления торговых ограничений, валютного и экспортного контроля Федеральной таможенной службы
Шкляев
Сергей Владимирович
начальник Управления торговых ограничений, валютного и экспортного контроля Федеральной таможенной службы;
б) указать новые должности следующих членов рабочей группы:
Кузнецова
Елена Анатольевна
начальник отдела правоприменительной практики и подготовки материалов к рассмотрению дел о нарушениях правил конкуренции Департамента антимонопольного регулирования
Радченко
Дмитрий Александрович
советник отдела анализа и проведения расследований в сфере торговли и услуг Департамента антимонопольного регулирования
Фазыл
Алмат Уйсинулы
директор Департамента антимонопольного регулирования;
в) исключить из состава рабочей группы Филонова А.В. и Баклакова П.А.

2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Христенко