Зерттеулердің (сынақтардың) және өлшемдердің қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Темекі өнімдерінің техникалық регламенті" (КО ТР 035/2014) техникалық регламенті талаптарының қолданылуы мен орындалуы және техникалық реттеу нысандарының сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама туралы

О Программе по разработке (внесению изменений, пересмотру)межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза «Технический регламент на табачную продукцию» (ТР ТС 035/2014) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 159 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 51-бабы 1-тармағының 11 және 12-тармақшаларында көзделген қағидаттарды іске асыру мақсатында және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:

Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2015 года № 159
В целях реализации принципов, предусмотренных подпунктами 11 и 12 пункта 1 статьи 51 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, и в соответствии с пунктом 7 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:

1. Қоса беріліп отырған Зерттеулердің (сынақтардың) және өлшемдердің қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Темекі өнімдерінің техникалық регламенті" (КО ТР 035/2014) техникалық регламенті талаптарының қолданылуы мен орындалуы және техникалық реттеу нысандарының сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі бағдарлама бекітілсін.

1. Утвердить прилагаемую Программу по разработке (внесению изменений, пересмотру) межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза «Технический регламент на табачную продукцию» (ТР ТС 035/2014) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования.

2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 159 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Зерттеулердің (сынақтардың) және өлшемдердің қағидалары мен әдістерін, соның ішінде Кеден одағының "Темекі өнімдерінің техникалық регламенті" (КО ТР 035/2014) техникалық регламенті талаптарының қолданылуы мен орындалуы және техникалық реттеу нысандарының сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттарды әзірлеу (өзгерістер енгізу, қайта қарау) жөніндегі БАҒДАРЛАМА
№ р/с
ХБЖ коды
Халықаралық стандарт жобасының атауы. Жұмыс түрі
Кеден одағының техникалық регламентінің элементтері
Әзірлеу мерзімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекет – жауапты әзірлеуші
басталуы
аяқталуы
1
2
3
4
5
6
7
1
65.160
Сигаралар және сигариллалар. Қалыңдығын айқындау. МЕМСТ әзірлеу
ІІ бөлім
2015 жыл
2016 жыл
Ресей Федерациясы
2
65.160
Темекі және темекі өнімдері. Кесілген темекі талшығының енін айқындау.

2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко
УТВЕРЖДЕНА
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 8 декабря 2015 г. № 159
ПРОГРАММА
по разработке (внесению изменений, пересмотру)
межгосударственных стандартов, содержащих правила и методы
исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила
отбора образцов, необходимые для применения и исполнения
требований технического регламента Таможенного союза
«Технический регламент на табачную продукцию» (ТР ТС 035/2014)
и осуществления оценки соответствия объектов технического
регулирования
№ п/п
Код МКС
Наименование проекта межгосударственного стандарта.
Виды работ
Элементы технического регламента Таможенного союза
Срок разработки
Государство – член Евразийского экономического союза – ответственный разработчик
начало
окончание
1
2
3
4
5
6
7
1
65.160
Сигары и сигариллы. Определение толщины.
Разработка ГОСТ
раздел II
2015 год
2016 год
Российская Федерация
2
65.160
Табак и табачные изделия. Определение ширины волокна резаного табака.

ISO 20193:2012 ескере отырып МЕМСТ әзірлеу
ІІ бөлім
2015 жыл
2016 жыл
Ресей Федерациясы
3
65.160
Сигареттер. Сынамаларды іріктеу.
ISO 8243:2013 ескере отырып МЕМСТ 31632-2012 негізінде МЕМСТ әзірлеу
VІІ бөлім
2015 жыл
2016 жыл
Ресей Федерациясы

Разработка ГОСТ с учетом ISO 20193:2012
раздел II
2015 год
2016 год
Российская Федерация
3
65.160
Сигареты. Отбор проб.
Разработка ГОСТ на основе ГОСТ 31632-2012 с учетом
ISO 8243:2013
раздел VII
2015 год
2016 год
Российская Федерация