Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысын өткізу уақыты мен орны туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 28 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмысы регламентінің 8-тармағына сәйкес:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысы 2015 жылғы 2 желтоқсанда Ресей Федерациясының Мәскеу қаласында өткізіледі деп айқындалсын.
2. Осы Өкім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В. Габриелян
Беларусь Республикасынан
В. Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
Б. Сағынтаев
Қырғыз Республикасынан
О. Панкратов
Ресей Федерациясынан
И. Шувалов

О времени и месте проведения очередного заседания Совета Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 23 ноября 2015 года № 28
В соответствии с пунктом 8 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98:
1. Определить, что очередное заседание Совета Евразийской экономической комиссии состоится 2 декабря 2015 г. в городе Москве Российской Федерации.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Кыргызской
Республики
От
Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сагинтаев
О. Панкратов
И. Шувалов