2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуына байланысты Армения Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымындағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу үшін келіссөз жүргізуші делегация құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 30 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссияның 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 12 өкімімен бекітілген 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Армения Республикасының қосылуына байланысты Армения Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымындағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу үшін келіссөз жүргізуші делегация құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) келіссөз жүргізуші делегация құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Колесник
Валерий Георгиевич
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаменті директорының орынбасары – Сыртқы экономикалық қызмет департаменті сыртқы сауда саясаты басқармасының бастығы
Петровский
Кирилл Геннадьевич
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаменті сыртқы сауда саясаты басқармасы бастығының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Жақыпов
Кылычбек Жумадилович
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Киселева
Римма Хаджимуратовна
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі ЕАЭО-мен жұмыс және ДСҰ мәселелеріжөніндегі басқармасының бастығы
Рахманова
Анаркан Рахмановна
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Женева қаласындағы ДСҰ мәселелері жөніндегі өкілдігінің басшысы
Ресей Федерациясынан
Кусков
Дмитрий Александрович
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігі Сыртқы сауда қызметін мемлекеттік реттеу департаменті директорының орынбасары;
б) келіссөз жүргізуші делегацияның мына мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Соболев
Роман Валерьевич
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаментінің директоры;
в) келіссөз жүргізуші делегацияның құрамынан И.В. Назарук және А.А. Әлиханов шығарылсын.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан
В.Габриелян В.Матюшевский Б.Сағынтаев В.Диль И.Шувалов

О внесении изменений в состав переговорной делегации для участия в переговорах по пересмотру тарифных обязательств Республики Армения во Всемирной торговой организации в связи с присоединением Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2015 года № 30
1. Внести в состав переговорной делегации для участия в переговорах по пересмотру тарифных обязательств Республики Армения во Всемирной торговой организации в связи с присоединением Республики Армения к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 23 апреля 2015 г. № 12, следующие изменения:
а) включить в состав переговорной делегации следующих лиц:
от Республики Беларусь
Колесник
Валерий Георгиевич
заместитель директора Департамента внешнеэкономической деятельности – начальник управления внешнеторговой политики Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
Петровский
Кирилл Геннадьевич
заместитель начальника управления внешнеторговой политики Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
от Кыргызской Республики
Джакыпов
Кылычбек Джумадилович
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Киселева
Римма Хаджимуратовна
начальник Управления по работе с ЕАЭС и вопросам ВТО Министерства экономики Кыргызской Республики
Рахманова
Анаркан Рахмановна
руководитель Представительства Министерства экономики Кыргызской Республики по вопросам ВТО в г. Женеве
от Российской Федерации
Кусков
Дмитрий Александрович
заместитель директора Департамента государственного регулирования внешнеторговой деятельности Министерства промышленности и торговли Российской Федерации;
б) указать новую должность члена переговорной делегации:
Соболев
Роман Валерьевич
директор Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь;
в) исключить из состава переговорной делегации Назарука И.В. и Алиханова А.А.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу c даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сагинтаев
В. Диль
И. Шувалов