Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағында таңбалауды енгізу жөніндегі пилоттық жобаны қаржыландыруды қамтамасыз ету туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 3 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы № 88 шешімінің 1-тармағын іске асыру мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері және Еуразиялық экономикалық комиссия "Табиғи үлбірден жасалған киім, киімге керек-жарақтар және басқа да бұйымдар" тауар позициясы бойынша өнімді таңбалауды енгізу жөніндегі пилоттық жобаның 2015 – 2016 жылдары іске асырылуын қаржыландыруды, оның ішінде тауарларды таңбалаудың ақпараттық жүйесінің ұлттық құрауыштарын әзірлеуді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер қаражаты есебінен, интеграциялық құрауышын әзірлеуді Еуразиялық экономикалық комиссия есебінен қаржыландыруды қарастырып, қамтамасыз етсін.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

Об обеспечении финансирования пилотного проекта по введению маркировки на территориях государств – членов Евразийского экономического союза
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 6 февраля 2015 года № 3
В целях реализации пункта 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 88:
1. Правительствам государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии обеспечить финансирование реализации в 2015 – 2016 годах пилотного проекта по введению маркировки продукции по товарной позиции «Предметы одежды, принадлежности к одежде и прочие изделия, из натурального меха», предусмотрев в том числе финансирование разработки национальных компонентов информационной системы маркировки товаров за счет средств государств – членов Евразийского экономического союза, интеграционного компонента – за счет средств Евразийской экономической комиссии.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены  Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации