Станок жасау жөніндегі Еуразиялық инжинирингтік орталық құру тұжырымдамасын әзірлеу туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 92-бабы 4-тармағының 5-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің станок жасау саласындағы ынтымақтастығын дамыту мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері Еуразиялық экономикалық комиссиямен бірлесіп, Станок жасау жөніндегі Еуразиялық инжинирингтік орталық құру тұжырымдамасының жобасын әзірлесін және оны 2015 жылғы 1 шілдеге дейін белгіленген тәртіппен Еуразиялық үкіметаралық кеңестің қарауына енгізсін.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О разработке концепции создания Евразийского инжинирингового центра по станкостроению
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 6 февраля 2015 года № 5
Согласно подпункту 5 пункта 4 статьи 92 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года в целях развития сотрудничества государств – членов Евразийского экономического союза в отрасли станкостроения:
1. Правительствам государств членов Евразийского экономического союза совместно с Евразийской экономической комиссией разработать проект концепции создания Евразийского инжинирингового центра по станкостроению и внести его на рассмотрение Евразийского межправительственного совета в установленном порядке до 1 июля 2015 г.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены  Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации