Еуразиялық технологиялық платформаларды қалыптастыру туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 11 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 92-бабының 9-тармағын, Өнеркәсіптік ынтымақтастық туралы хаттаманы (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 27 қосымша) іске асыру, Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 40 шешімінде айқындалған бағыттар бойынша Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ынтымақтастығын ұйымдастыру мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері Еуразиялық экономикалық комиссиямен бірлесіп 2015 жылғы 1 желтоқсанға дейін мынадай құжаттарды:
қаржыландыру тетіктері қамтылатын, еуразиялық технологиялық платформаларды қалыптастыру және олардың жұмыс істеуі туралы ережелердің жобасын;
салалық бағыттар бойынша еуразиялық технологиялық платформалар тізбесінің жобасын әзірлесін және олардың Еуразиялық үкіметаралық кеңестің қарауына енгізілуін қамтамасыз етсін.
2. Осы өкім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О формировании евразийских технологических платформ
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 29 мая 2015 года № 11
В целях реализации пункта 9 статьи 92 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, Протокола о промышленном сотрудничестве (приложение № 27 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), организации сотрудничества государств – членов Евразийского экономического союза по направлениям, определенным Решением Высшего Евразийского экономического совета от 31 мая 2013 г. № 40:
1. Правительствам государств – членов Евразийского экономического союза совместно с Евразийской экономической комиссией до 1 декабря 2015 г. разработать и обеспечить внесение на рассмотрение Евразийского межправительственного совета следующих документов:
проект положения о формировании и функционировании евразийских технологических платформ, включающий механизмы их финансирования;
проект перечня евразийских технологических платформ по отраслевым направлениям.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня его официального опубликования.
Члены  Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации