Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеудің бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 20 қосымша) 20-тармағының 5) тармақшасына сәйкес ақпарат ұсыну туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 2 Өкімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Өкім күшіне енді 01.06.2016 – Еуразиялық экономикалық одақтың сайты
Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеудің бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 20 қосымша) 20-тармағының 3) және 4) тармақшаларында көрсетілген, 2015 жылы жүргізілген жұмыс нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссияның ақпаратын ескере отырып:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия:
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеу жүйесі мен практикасына салыстырмалы талдау жүргізу жөніндегі жұмысты жалғастырсын;
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарымен келісілген, Табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін реттеудің бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 20 қосымша) 20-тармағының 5) тармақшасына сәйкес жүргізілген жұмыс нәтижелері туралы ақпаратты 2017 жылғы 1 шілдеге дейін Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің қарауына ұсынсын.
2. Осы Өкім "Интернет" ақпараттық-телекоммуникациялық желісіндегі Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Респуликасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О представлении информации в соответствии с подпунктом 5 пункта 20 Протокола о единых принципах и правилах регулирования деятельности субъектов естественных монополий (приложение № 20 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года)
Распоряжение Высшего Евразийского экономического Совета от 31 мая 2016 года № 2
Примечание РЦПИ!
Распоряжение вступило в силу 01.06.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
С учетом информации Евразийской экономической комиссии о результатах проведенной в 2015 году работы, указанной в подпунктах 3 и 4 пункта 20 Протокола о единых принципах и правилах регулирования деятельности субъектов естественных монополий (приложение № 20 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года):
1. Евразийской экономической комиссии:
продолжить работу по проведению сравнительного анализа системы и практики регулирования деятельности субъектов естественных монополий в государствах - членах Евразийского экономического союза;
представить до 1 июля 2017 г. для рассмотрения Высшим Евразийским экономическим советом согласованную с уполномоченными органами государств - членов Евразийского экономического союза информацию о результатах проведенной работы в соответствии с подпунктом 5 пункта 20 Протокола о единых принципах и правилах регулирования деятельности субъектов естественных монополий (приложение № 20 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года).
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От
Республики Армения
От
Республики Беларусь
От
Республики Казахстан
От
Кыргызской Республики
От
Российской Республики