Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнімнің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентіне (КО ТР 009/2011) өзгерістерді қолданысқа енгізу тәртібі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 23 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне №2 қосымшаның 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.Былай деп белгіленсін:
парфюмерлік-косметикалық өнімнің Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы "Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнімнің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентіне (КО ТР 009/2011) өзгерістер енгізу туралы" № 91 шешімі күшіне енген күнге дейін қабылданған, Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнімнің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентімен (КО ТР 009/2011) белгіленген міндетті талаптарға сәйкестігін растау туралы құжаттары олардың қолданылу мерзімі аяталғанға дейін жарамды;
парфюмерлік-косметикалық өнімнің Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы "Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнімнің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентіне (КО ТР 009/2011) өзгерістер енгізу туралы" № 91 шешімі күшіне енген күнге дейін қабылданған, Кеден одағының "Парфюмерлік-косметикалық өнімнің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентімен (КО ТР 009/2011) белгіленген міндетті талаптарға сәйкестігін растау туралы және олардың қолданылу мерзімінің аяқталу күнін көрсетуді қамтымайтын құжаттары 2018 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болады.
2.Осы Шешімнің 1-тармағында көрсетілген сәйкестігін растау туралы құжаттардың қолданылу кезеңінде әзірленген және (немесе) айналысқа шығарылған өнімнің айналысына оның жарамдылығы мерзімі ішінде жол беріледі.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т.Саркисян

О порядке введения в действие изменений в технический регламент Таможенного союза "О безопасности парфюмерно-косметической продукции" (ТР ТС 009/2011)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 15 марта 2016 года № 23
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 16.04.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В соответствии со статьей 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить, что:
документы о подтверждении соответствия парфюмерно-косметической продукции обязательным требованиям, установленным техническим регламентом Таможенного союза «О безопасности парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011), принятые до дня вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2015 г. № 91 «О внесении изменений в технический регламент Таможенного союза «О безопасности парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011)», действительны до окончания срока их действия;
документы о подтверждении соответствия парфюмерно-косметической продукции обязательным требованиям, установленным техническим регламентом Таможенного союза «О безопасности парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011), принятые до дня вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2015 г. № 91 «О внесении изменений в технический регламент Таможенного союза «О безопасности парфюмерно-косметической продукции» (ТР ТС 009/2011)» и не содержащие указания даты окончания срока их действия, действуют до 31 декабря 2018 г.
2. Обращение продукции, изготовленной и (или) выпущенной в обращение в период действия документов о подтверждении соответствия, указанных в пункте 1 настоящего Решения, допускается в течение срока ее годности.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян