Кейбір жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 3 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 78 өкімімен бекітілген Үшінші елдермен өзара саудада техникалық тосқауылдарды жою тәртібі мен шарттары туралы халықаралық шарт жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қырғыз Республикасынан
Ахматов Султан
Маматович
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасының бастығы
Искакова Ирэн
Макеновна
Қырғыз Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Аурулардың профилактикасы және мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті Нормалау және техникалық реттеу бөлімінің меңгерушісі
Итикеев
Уланбек Тургунбекович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік жөніндегі мемлекеттік инспекция Азық- түліктің ветеринариялық және санитариялық қауіпсіздігі бөлімінің меңгерушісі
Келдибек
уулу Марат
Жеткізушілер (өндірушілер мен дистрибьютерлер) қауымдастығының заңгері
Мамырбаев
Канай Абдыракунович
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасы Техникалық регламент және стандарттар бойынша жұмыстарды үйлестіру бөлімінің меңгерушісі
Турдубеков
Улукбек Бакытбекович
"Халықаралық іскерлік кеңесі" қауымдастығының заңгері
Ускенбаева
Гульнар Тураровна
–
Жеткізушілер (өндірушілер мен дистрибьютерлер) қауымдастығының президенті
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасы Сәйкестікті бағалау жүйесін реттеу бөлімінің меңгерушіс
Ресей Федерациясынан
Андреевская
Ирина Владиленовна
Ветеринариялық және фиосанитариялық қадағалау жөніндегі Федералдық қызметтің Фитосанитариялық қадағалау, тұқымдық бақылау мен бидай сапасы басқармасының бастығы
Вдовин
Александр Викторович
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің Экономикадағы мемлекеттік реттеу департаменті Аккредиттеу саласындағы нормативтік құқықтық реттеу бөлімінің бастығы
Кононова
Татьяна Владимировна
Ресей Федерациясының Ауыл шаруашылығы министрлігі Өсімдік шаруашылығы, химияландыру және өсімдіктерді қорғау департаменті Химияландыру, өсімдіктер карантині және оларды қорғау бөлімі бастығының орынбасары
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамызда № 79 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінің талаптарын сақтауға мемлекеттік бақылау (қадағалау) саласындағы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің заңнамаларын үндестірудің қағидалары мен тәсілдері туралы халықаралық шарт жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қырғыз Республикасынан
Арыкбаева
Бубужан Камчыбековна
Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Аурулардың профилактикасы және мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті Жұқпалы емес аурулардың алдын алу және мемлекеттік санитариялық қадағалау басқармасының бастығы
Ахматов
Султан Маматович
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасының бастығы
Бейшеев
Канат Дуйшенбекович
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Автомобиль жолдары басқармасының бас маманы
Денисенко
Сергей Владимирович
"Қырғыз темір жолы" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорны техникалық саясат басқарушысы техникалық бақылау бөлімінің бастығы
Джаманкулов
Нуритдин Сманович
–
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Бизнесті дамыту және инвестициялар кеңесінің консультанты
Доолетов
Кенешбек Джумаканович
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль және теміржол көлігі басқармасының жетекші маманы
Жумалиев
Таалайбек Имашович
–
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі жанындағы Автомобиль және су көлігі мемлекеттік агенттігі директоры орынбасарының міндетін атқарушы
Кайынбаев
Нурлан Бектенович
–
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі жанындағы Жол шаруашылығы департаменті директорының орынбасары
Коногалиев
Белек Кыйбатович
"Қырғыз темір жолы" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорны техникалық саясатын басқармасының бастығы
Мамырбаев
Канай Абдыракунович
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Техникалық реттеу және метрология басқармасы Техникалық регламент және стандарттар бойынша жұмыстарды үйлестіру бөлімінің меңгерушісі
Махмутов
Аман Махмутович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Экологиялық және техникалық қауіпсіздік жөніндегі мемлекеттік инспекция Өнеркәсіптік қауіпсіздік және кен қадағалау басқармасының Өнеркәсіптік қауіпсіздік бойынша бөлім меңгерушісі
Молдобаев
Мухамбет Джумабекович
"Қырғыз темір жолы" Ұлттық компаниясы" мемлекеттік кәсіпорнының техникалық саясат  басқармасы техникалық реттеу және метрология бөлімінің бастығы
Рыскулов
Азиз Кенешович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік жөніндегі мемлекеттік инспекция  Халықаралық ынтымақтастық бөлімінің маманы
Сманкулов
Замирбек Асанбекович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік жөніндегі мемлекеттік инспекциясы Өсімдіктердің ішкі карантині бөлімінің меңгерушісі
Солтонбаев
Талантбек Осмонович
"Қырғыздортранспроект" мемлекеттік жобалау институтының бас инженері
Турдубеков
Улукбек Бакытбекович
"Халықаралық іскерлік кеңесі" қауымдастығының заңгері
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
–
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Техникалық реттеу және метрология басқармасы Сәйкестікті бағалау жүйесін реттеу бөлімінің меңгерушісі
Ресей Федерациясынан
Андреевская
Ирина Владиленовна
–
Ветеринариялық және фиосанитариялық қадағалау жөніндегі Федералдық қызметі Фитосанитариялық қадағалау, тұқымдық бақылау мен бидай сапасы басқармасының бастығы
Селиванов
Дмириий Юрьевич
Ветеринариялық және фиосанитариялық қадағалау жөніндегі Федералдық қызметтің фитосанитариялық қадағалау, тұқымдық бақылау мен бидай сапасы басқармасы Бидай қауіпсіздігін, оның өңделген өнімдерін және тұқымдық бақылауды қамтамасыз ету бөлімінің  бастығы
б) жұмыс тобы құрамынан В.Е. Юдина шығарылсын.

О внесении изменений в составы некоторых рабочих групп
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 января 2016 года № 3
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 21.01.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
1. Включить в состав рабочей группы по разработке проекта международного договора о порядке и условиях устранения технических барьеров во взаимной торговле с третьими странами, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 78, следующих лиц:
От Кыргызской Республики
Ахматов
Султан Маматович
-
начальник Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Исакова
Ирэн Макеновна
заведующая отделом нормирования и технического регулирования Департамента профилактики заболеваний и государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Итикеев
Уланбек Тургунбекович
заведующий отделом ветеринарно-санитарной безопасности продовольствия Государственной инспекции по ветеринарной и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Келдибек
уулу Марат
юрист Ассоциации поставщиков (производителей и дистрибьюторов)
Мамырбаев
Канай Абдыракунович
заведующий отделом координации работ по техническим регламентам и стандартам Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Турдубеков
Улукбек Бактыбекович
юрист ассоциации «Международный деловой совет»
Ускенбаева
Гульнара Тураровна
президент Ассоциации поставщиков (производителей и дистрибьюторов)
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
заведующий отделом регулирования систем оценки соответствия Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Андреевская
Ирина Владиленовна
начальник Управления фитосанитарного надзора, семенного контроля и качества зерна Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Вдовин
Александр Викторович
начальник отдела нормативного правового регулирования в сфере аккредитации Департамента государственного регулирования в экономике Министерства экономического развития Российской Федерации
Кононова
Татьяна Владимировна
заместитель начальника отдела химизации, защиты растений и карантина Департамента растениеводства, химизации и защиты растений Министерства сельского хозяйства Российской Федерации.
2. Внести в состав рабочей группы по разработке проекта международного договора о принципах и подходах к гармонизации законодательства государств - членов Евразийского экономического союза в сфере государственного контроля (надзора) за соблюдением требований технических регламентов Евразийского экономического союза, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 79, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Кыргызской Республики
Арыкбаева
Бубужан Камчыбековна
начальник управления профилактики неинфекционных заболеваний и государственного санитарного надзора Департамента профилактики заболеваний и государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Ахматов
Султан Маматович
начальник Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Бейшеев
Канат Дуйшенбекович
главный специалист Управления автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Денисенко
Сергей Владимирович
начальник отдела технического контроля управления технической политики государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу»
Джаманкулов
Нуритдин Сманович
консультант Совета по развитию бизнеса и инвестициям при Правительстве Кыргызской Республики
Доолетов
Кенешбек Джумаканович
ведущий специалист Управления автомобильного и железнодорожного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Жумалиев
Таалайбек Имашович
и. о. заместителя директора Государственного агентства автомобильного и водного транспорта при Министерстве транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Кайынбаев
Нурлан Бектенович
заместитель директора Департамента дорожного хозяйства при Министерстве транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Коногалиев
Белек Кыйбатович
начальник управления технической политики государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу»
Мамырбаев
Канай Абдыракунович
заведующий отделом координации работ по техническим регламентам и стандартам Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Махмутов
Аман Махмутович
заведующий отделом по промышленной безопасности Управления промышленной безопасности и горного надзора Государственной инспекции по экологической и технической безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Молдобаев
Мухамбет Джумабекович
начальник отдела технического регулирования и метрологии управления технической политики государственного предприятия «Национальная компания «Кыргыз темир жолу»
Рыскулов
Азиз Кенешович
специалист отдела международного сотрудничества Государственной инспекции по ветеринарной и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Сманкулов
Замирбек Асанбекович
заведующий отделом внутреннего карантина растений Государственной инспекции по ветеринарной и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Солтобаев
Талантбек Осмонович
главный инженер государственного проектного института «Кыргыздортранспроект»
Турдубеков
Улукбек Бактыбекович
юрист ассоциации «Международный деловой совет»
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
заведующий отделом регулирования систем оценки соответствия управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Андреевская
Ирина Владиленовна
начальник Управления фитосанитарного надзора, семенного контроля и качества зерна Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Селиванов
Дмитрий Юрьевич
начальник отдела обеспечения безопасности зерна, продуктов его переработки и семенного контроля Управления фитосанитарного надзора, семенного контроля и качества зерна Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору;
б) исключить из состава рабочей группы Юдина В.Е.

3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамызда № 80 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерімен белгіленбеген өнім қауіпсіздігін және айналымын қамтамасыз ету қағидалары мен тәсілдері туралы халықаралық шарт жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қырғыз Республикасынан
Абакиров
Алымбай Борубаевич
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі жанындағы Азаматтық авиация агенттігі Әкімшілік жұмыстар және тасымалдауды реттеу бөлімінің бастығы
Абдрахманова
Жаныл Молдогазиевна
"Colibri Law Firm" заң фирмасының әріптесі
Арыкбаева
Бубужан Камчыбековна
Қырғыз Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Аурулардың алдын алу және мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті Жұқпалы емес аурулардың алдын алу және мемлекеттік санитариялық қадағалау басқармасының бастығы
Ахматов
Султан Маматович
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасының бастығы
Джусупова
Джаныл Джусуповна
Қырғыз Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Дәрі-дәрмекпен және медициналық техникамен қамтамасыз ету департаменті бас директорының бірінші орынбасары
Итикеев
Уланбек Тургунбекович
–
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік жөніндегі мемлекеттік инспекциясы Азық-түліктің ветеринариялық- фитосанитариялық қауіпсіздігі бөлімінің меңгерушісі
Мамырбаев
Канай Абдыракунович
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасы Техникалық регламент және стандарттар бойынша жұмыстарды үйлестіру бөлімінің меңгерушісі
Орозобекова
Дамира Рыскулбековна
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі жанындағы "Қырғызпоштасы" мемлекеттік кәсіпорны Стратегиялық даму бөлімінің бастығы
Сапарбек
уулу Алишер
Қырғызстанның нарықтары, сауда кәсіпорындары мен қызмет көрсету саласы қауымдастығының атқарушы директоры
Токторалиев
Кенешбек Болотович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік жөніндегі мемлекеттік инспекциясы Өсімдіктердің ішкі карантині бөлімінің бас маманы
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
Қырғыз Республикасының Экономика министрлігі Техникалық реттеу және метрология басқармасы Сәйкестікті бағалау жүйесін реттеу бөлімінің меңгерушісі
Шарапов
Таалайбек Жолдубаевич
–
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Сыртқы байланыстар басқармасының бас маманы
Эшмуканбетова
Кундуз Абдыкалыевна
Қырғыз Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Байланыс және ақпарат басқармасының бас маманы
Ресей Федерациясынан
Андреевская
Ирина Владиленовна
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі Федералдық қызметі фитосанитариялық қадағалау, тұқымдық бақылау мен бидай сапасы басқармасының бастығы
Вдовин
Александр Викторович
Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрлігі Экономикадағы мемлекеттік реттеу департаменті Аккредитациялау саласындағы нормативтік құқықтық реттеу бөлімінің бастығы
Карташов
Илья Михайлович
–
Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрлігі Экономикадағы мемлекеттік реттеу департаменті Мемлекеттік бақылау және лицензиялауды жүзеге асырудағы кәсіпкерлік қызмет субъектілерінің құқығын қорғау бөлімінің референті;
б) жұмыс тобы құрамынан Н.Е. Мартков шығарылсын.

3. Внести в состав рабочей группы по разработке проекта международного договора о правилах и порядке обеспечения безопасности и обращения продукции, требования к которой не установлены техническими регламентами Евразийского экономического союза, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 80, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Кыргызской Республики
Абакиров
Алымбай Борубаевич
-
начальник отдела административной работы и регулирования перевозок Агентства гражданской авиации при Министерстве транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Абдрахманова
Жаныл Молдогазиевна
-
партнер юридической фирмы «Colibri Law Firm»
Арыкбаева
Бюбюжан Камчыбековна
-
начальник управления профилактики неинфекционных заболеваний и государственного санитарного надзора Департамента профилактики заболеваний и государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Ахматов
Султан Маматович
-
начальник Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Джусупова
Джаныл Джусуповна
-
первый заместитель генерального директора Департамента лекарственного обеспечения и медицинской техники Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Итикеев
Уланбек Тургунбекович
-
заведующий отделом ветеринарно-санитарной безопасности продовольствия Государственной инспекции по ветеринарной и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Мамырбаев
Канай Абдыракунович
-
заведующий отделом координации работ по техническим регламентам и стандартам Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Орозбекова
Дамира Рыскулбековна
-
начальник отдела стратегического развития государственного предприятия «Кыргызпочтасы» при Министерстве транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Сапарбек
уулу Алишер
-
исполнительный директор Ассоциации рынков, предприятий торговли и сферы услуг Кыргызстана
Токторалиев
Кенешбек Болотович
-
главный специалист отдела внутреннего карантина растений Государственной инспекции по ветеринарной и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
-
заведующий отделом регулирования систем оценки соответствия Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Шарапов
Таалайбек Жолдубаевич
-
главный специалист отдела внешних связей Министерства транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Эшмуканбетова
Кундуз Абдыкалыевна
-
главный специалист Управления связи и информации Министерства транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Андреевская
Ирина Владиленовна
начальник Управления фитосанитарного надзора, семенного контроля и качества зерна Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Вдовин
Александр Викторович
начальник отдела нормативного правового регулирования в сфере аккредитации Департамента государственного регулирования в экономике Министерства экономического развития Российской Федерации
Карташов
Илья Михайлович
референт отдела защиты прав субъектов предпринимательской деятельности при осуществлении государственного контроля и лицензирования Департамента государственного регулирования в экономике Министерства экономического развития Российской Федерации;
б) исключить из состава рабочей группы Мартакова Н.Е.

4. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы               В. Христенко

4. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии В. Христенко