Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне мотор отыны ретінде табиғи газды пайдаланатын көлік құралдарына орнатуға арналған компоненттердің жекелеген түрлеріне қатысты өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 14 маусымдағы № 73 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешімінің қосымшасы) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) № 1 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан кіші қосалқы позиция алып тасталсын;
б) № 2 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына кіші қосалқы позициялар енгізілсін;
в) № 3 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының ставкалары белгіленсін;
г) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің ескертуі мынадай мазмұндағы 39С ескертумен толықтырылсын:
"39С) Кедендік құнынан 0 (нөл) % мөлшеріндегі кедендік әкелу ставкасы 02.09.2016 бастап қоса алғанда 31.12.2020 ж. дейін қолданылады.".
2. Осы Шешім 2016 жылғы 2 қыркүйектен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 14 маусымдағы
№ 73 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан алып тасталатын КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯ
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қосымша өлшем бірлігі
8409 91 000 9
--- өзгелері
-
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 14 маусымдағы
№ 73 шешіміне
№ 2 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына енгізілетін КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қосымша өлшем бірлігі
--- өзгелері:1

О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов компонентов, предназначенных для установки на транспортные средства, использующие природный газ в качестве моторного топлива
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июня 2016 года № 73. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
Примечание РЦПИ!
Решение вступает в силу 02.09.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) исключить из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозицию согласно приложению № 1;
б) включить в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 2;
в) установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 3;
г) примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 39С следующего содержания:
"39С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) % от таможенной стоимости применяется с 02.09.2016 по 31.12.2020 включительно.".
2. Настоящее Решение вступает в силу с 2 сентября 2016 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 14 июня 2016 г. № 73
ПОДСУБПОЗИЦИЯ,
исключаемая из единой Товарной номенклатуры
внешнеэкономической деятельности
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед.
изм.
8409 91 000 9
– – – прочие
-
ПРИЛОЖЕНИЕ № 2
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 14 июня 2016 г. № 73
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
включаемые в единую Товарную номенклатуру
внешнеэкономической деятельности
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед.
изм.
– – – прочие:1

8409 91 000 2
---- мотор отыны ретінде табиғи газды пайдаланатын көлік құралдарына орнатуға арналған қозғалтқыш цилиндріне отынды өткізуге арналған газ бүріккіштері5)
-
8409 91 000 8
---- өзгелері
-
_____________________________
1 ЕАЭО СЭҚ ТН 8409 91 000 1 кіші қосалқы позициясынан кейінгі коды жоқ кіші қосалқы позиция
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 14 маусымдағы
№ 73 шешіміне
№ 3 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының СТАВКАЛАРЫ
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Кедендік әкелу бажының ставкасы (кедендік құнның пайызымен, не еуромен, не АҚШ долларымен)

8409 91 000 2
– – – – газовые форсунки для подачи топлива в цилиндры двигателей, предназначенные для установки на транспортные средства, использующие природный газ в качестве моторного топлива5)
8409 91 000 8
– – – – прочие
1 Бескодовая подсубпозиция после подсубпозиции 8409 91 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС.
ПРИЛОЖЕНИЕ № 3
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 14 июня 2016 г. № 73
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)