Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың мұнай шикізатына қатысты Бірыңғай кедендік тарифіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 26 шілдедегі № 82 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың мұнай шикізатына қатысты Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешімінің қосымшасы) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) № 1 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан кіші қосалқы позициялар алып тасталсын;
б) № 2 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына кіші қосалқы позициялар енгізілсін;
в) № 3 қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының ставкалары белгіленсін;
г) Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 8-ескертуінің екінші абзацы ", Шығыс-Мессояха мұнай-газ конденсаты кен орны" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы
К. Минасян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 26 шілдедегі
№ 82 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасынан алып тасталатын КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қосымша өлшем бірлігі
2709 00 900 1
– – құрамында кем дегенде 1,98 салм.%, бірақ 2,34 салм.% артық болмайтын күкірті бар және 906 кг/м3 кем емес, бірақ 967 кг/м3 артық емес 20оС жағдайындағы тығыздықтағы шикі мұнай8)
2709 00 900 9
– – – өзгелері
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 26 шілдедегі
№ 82 шешіміне
№ 2 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына енгізілетін КІШІ ҚОСАЛҚЫ ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позиция атауы
Қосымша өлшем бірлігі
+ 2709 00 900 1
– – құрамында кем дегенде 0,015 салм.%, бірақ 3,47 салм.% артық болмайтын күкірті бар және 887,6 кг/м3 артық, бірақ 994 кг/м3 артық емес 20оС жағдайындағы тығыздықтағы шикі мұнай8)
+ 2709 00 900 9
– – – өзгелері
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 26 шілдедегі
№ 82 шешіміне
№ 3 ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының СТАВКАЛАРЫ
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының ставкасы
(кедендік құнының пайызымен не еуромен, не АҚШ долларымен)
+ 2709 00 900 1
– – құрамында кем дегенде 0,015 салм.%, бірақ 3,47 салм.% артық болмайтын күкірті бар және 887,6 кг/м3 артық, бірақ 994 кг/м3 артық емес 20оС жағдайындағы тығыздықтағы шикі мұнай8)
0
+ 2709 00 900 9
– – – өзгелері
0

О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении нефти сырой
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 июля 2016 года № 82. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
Примечание РЦПИ!
Решение вступает в силу 27.08.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) исключить из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 1;
б) включить в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза подсубпозиции согласно приложению № 2;
в) установить ставки ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза согласно приложению № 3;
г) абзац второй примечания 8 к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза дополнить словами ", Восточно-Мессояхское нефтегазоконденсатное месторождение".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии К. Минасян
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 26 июля 2016 г. № 82
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
исключаемые из единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической
деятельности Евразийского экономического союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед. изм.
2709 00 900 1
– – нефть сырая плотностью при 20 оС не менее 906 кг/м3, но не более 967 кг/м3 и с содержанием серы не менее 1,98 мас.%, но не более 2,34 мас.%8)
2709 00 900 9
– – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 2
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 26 июля 2016 г. № 82
ПОДСУБПОЗИЦИИ,
включаемые в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической
деятельности Евразийского экономического союза
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Доп.
ед. изм
+
2709 00 900 1
– – нефть сырая плотностью при 20 оС более 887,6 кг/м3, но не более 994 кг/м3 и с содержанием серы не менее 0,015 мас.%, но не более 3,47 мас.%8)
+
2709 00 900 9
– – – прочие
ПРИЛОЖЕНИЕ № 3
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 26 июля 2016 г. № 82
СТАВКИ
ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа
Евразийского экономического союза
Код
ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной
таможенной
пошлины
(в процентах
от таможенной
стоимости либо
в евро, либо
в долларах США)
+
2709 00 900 1
– – нефть сырая плотностью при 20 оС более 887,6 кг/м3, но не более 994 кг/м3 и с содержанием серы не менее 0,015 мас.%, но не более 3,47 мас.%8)
0
+
2709 00 900 9
– – – прочие
0