Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 149 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне №2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағының кедендік аумағына Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімдерді (тауарларды) әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының Кедендік декларацияны беру "Балалар мен жасөспірімдерге арналған өнімнің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 007/2011)" Кеден одағы техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті бағалау (растау) туралы құжатты ұсынумен бірге жүретін өнімдердің (бұйымдардың) тізбесін бекіту туралы" 2013 жылғы 5 наурыздағы № 28 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 15 қарашадағы
№ 149 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 28 шешіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Атауындағы "(растау)" деген сөз алып тасталсын.
2. Кіріспедегі "2011 жылғы 18 қарашадағы Еуразиялық экономикалық комиссия туралы шарттың 3-бабына" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына сәйкес және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағының кедендік аумағына Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімдерді (тауарларды) әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында," деген сөздермен ауыстырылсын.
3. 1-тармақтағы "(растау") деген сөз алып тасталсын.
4. Көрсетілген Шешіммен бекітілген "Балалар мен жасөспірімдерге арналған өнімнің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 007/2011)" Кеден одағы техникалық регламентінің талаптарына сәйкестікті бағалау (растау) туралы құжатты ұсынумен бірге жүретін өнімдердің (бұйымдардың) тізбесінде:
а) атауындағы "(растау") деген сөз алып тасталсын;
б) кестенің басында:
2-бағандағы "КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-бағандағы "(растау") деген сөз алып тасталсын;

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 марта 2013 г. № 28
Решение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 15 ноября 2016 года № 149
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта «в» пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 марта 2013 г. № 28 «Об утверждении перечня продукции (изделий), в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке (подтверждении) соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза «О безопасности продукции, предназначенной для детей и подростков» (ТР ТС 007/2011)» изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 15 ноября 2016 г. № 149
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической
комиссии от 5 марта 2013 г. № 28
1. В наименовании слово «(подтверждении)» исключить.
2. В преамбуле слова «со статьей 3 Договора о Евразийской экономической комиссии от 18 ноября 2011 года» заменить словами «с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и в целях реализации подпункта «в» пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294,».
3. В пункте 1 слово «(подтверждении)» исключить.
4. В перечне продукции (изделий), в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке (подтверждении) соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза «О безопасности продукции, предназначенной для детей и подростков» (ТР ТС 007/2011), утвержденном указанным Решением:
а) в наименовании слово «(подтверждении)» исключить;
б) в головке таблицы:
в графе 2 слова «ТН ВЭД ТС» заменить словами «ТН ВЭД ЕАЭС»;
в графе 3 слово «(подтверждении)» исключить;

в) 2-бағанда 1-позициядағы "3926 90 970 9-дан" деген сөздер "3926 90 970 7-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
г) 2-позицияда:
1-бағанда үшінші абзацтағы ", үстелше" деген сөз алып тасталсын;
2-бағандағы "3924 90 000 0-ден" деген сөздер "3924 90 000 1-ден 3924 90 000 9-дан" деген сөздермен ауыстырылсын;
д) 2-бағанда 3-позициядағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"3924 90 000-ден 3926 90 970 7-ден 9603 29-дан 9603 30 900 0-ден 9605 00 000 0-ден 9615-тен";
е) 1-бағанда 5-позициядағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Құрамында гель құрағыш ылғал сіңіргіш материалдары бар көп қабатты бұйымдар, – жергөктер, түзкиімдер және жаялықтар;
гигиеналық мақталы таяқшалар (мұрын мен құлаққа арналған);
балалар күтіміне арналған бір рет пайдаланылатын басқа да санитариялық-гигиеналық бұйымдар";
ж) 2-бағанда 7-позициядағы "3926 90 970 9-дан 3924 90 000 0-ден деген сөздер "3924 90 9009-дан 3926 90 970 7-ден деген сөздермен ауыстырылсын;
з) 2-бағанда 19 және 20-позициялардағы "4203-тен" деген сөздер алып тасталсын;
и) 2-бағанда 34-позициядағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"6213-тен 6214-тен 6301-ден 6302-ден 6304-тен"
к) 2-бағанда 41-позициядағы "4421 90-нан" деген сөздер алып тасталсын;
л) ескертпедегі "КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН" деген сөздермен ауыстырылсын.

в) в позиции 1 в графе 2 слова «из 3926 90 970 9» заменить словами «из 3926 90 970 7»;
г) в позиции 2:
в графе 1 в абзаце третьем слово «, стульчик» исключить;
в графе 2 слова «из 3924 90 000 0» заменить словами «из 3924 90 000 1 из 3924 90 000 9»;
д) в позиции 3 текст в графе 2 изложить в следующей редакции: «из 3924 90 000 из 3926 90 970 7 из 9603 29 из 9603 30 900 0 из 9605 00 000 0 из 9615»;
е) в позиции 5 текст в графе 1 изложить в следующей редакции:
«5. Многослойные изделия, содержащие гелеобразующие влагопоглощающие материалы, – подгузники, трусы и пеленки;
гигиенические ватные палочки (для носа и ушей);
другие санитарно-гигиенические изделия разового использования для ухода за детьми»;
ж) в позиции 7 в графе 2 слова «из 3926 90 970 9 из 3924 90 000 0» заменить словами «из 3924 90 000 9 из 3926 90 970 7»;
з) в позициях 19 и 20 в графе 2 слова «из 4203» исключить;
и) в позиции 34 текст в графе 2 изложить в следующей редакции: «из 6213 из 6214 из 6301 из 6302 из 6304»;
к) в позиции 41 в графе 2 слова «из 4421 90» исключить;
л) в примечании слова «ТН ВЭД ТС» заменить словами «ТН ВЭД ЕАЭС».