Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 9 наурыздағы № 19 өкімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 9 өкімімен бекітілген Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитет құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Абсаттарова
Маржан Несіпбекқызы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің басқарма басшысы
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
Қазақстан Республикасының "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасы орынбасарының міндетін атқарушы
Көккөзова
Қалила Танатқызы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің басқарма басшысы
Ұмытбаев
Берік Алтайұлы
Қазақстан Республикасының"Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Джунушалиев
Туратбек Шаршенкулович
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Садыков
Рустам Гусейнович
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі электр энергиясын бөлу бөлімінің бас маманы
Ресей Федерациясынан
Босова
Татьяна Сергеевна
Федералдық монополияға қарсы қызметтің Электр энергетиканы реттеу басқармасы электр энергетиканың көтерме нарығын тарифтік реттеу бөлімінің бастығы
Васильев
Дмитрий Андреевич
Федералдық монополияға қарсы қызмет Электр энергетиканы реттеу басқармасының бастығы
Полещук
Никита Григорьевич
Федералдық монополияға қарсы қызметтің Электр энергетиканы реттеу басқармасы электр энергетиканың көтерме нарығын монополияға қарсы бақылау бөлімінің бастығы;
б) Консультативтік комитеттің мынадай мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Стамалиев
Алмаз Керимович
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі электр энергияны өндіру және бөлу бөлімінің меңгерушісі
Королев
Виталий Геннадьевич
Федералдық монополияға қарсы қызмет басшысының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан Н.Н. Сукуров, А.Р. Қалиев және Э.Б. Орозбаев шығарылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссияның Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі алқасының мүшесі (Министр) Д.Т. Ибраев Электр энергетика жөніндегі консультативтік комитеттің отырыстарында төрағалық етуі (Консультативтік комитеттің төрағасы) айқындалсын.
3. "Электр энергетика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамы және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 9 өкімінің 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по электроэнергетике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 марта 2016 года № 19
1. Внести в состав Консультативного комитета по электроэнергетике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 9, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Казахстан
Абсаттарова
Маржан Несипбековна
-
руководитель управления Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Жунусова
Дана Бейсеновна
-
и. о. заместителя председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Коккозова
Калила Танатовна
-
руководитель управления Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Умытбаев
Берик Алтаевич
-
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" в Российской Федерации
От Кыргызской Республики
Джунушалиев
Туратбек Шаршенкулович
-
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Садыков
Рустам Гусеинович
-
главный специалист отдела распределения электроэнергии Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Басова
Татьяна Сергеевна
-
начальник отдела тарифного регулирования оптового рынка электроэнергетики Управления регулирования электроэнергетики Федеральной антимонопольной службы
Васильев
Дмитрий Андреевич
-
начальник Управления регулирования электроэнергетики Федеральной антимонопольной службы
Полещук
Никита Григорьевич
-
начальник отдела антимонопольного контроля оптового рынка электроэнергетики Управления регулирования электроэнергетики Федеральной антимонопольной службы;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Стамалиев
Алмаз Керимович
-
заведующий отделом выработки и передачи электроэнергии Министерства экономики Кыргызской Республики
Королев
Виталий Геннадьевич
-
заместитель руководителя Федеральной антимонопольной службы;
в) исключить из состава Консультативного комитета Сукурова Н.Н., Калиева А.Р. и Орозбаева Э.Б.
2. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 30.08.2016 № 122 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет").
3. Признать утратившим силу пункт 2 распоряжения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 9 "О составе Консультативного комитета по электроэнергетике и признании утратившими силу некоторых решений Коллегии Евразийской экономической комиссии".

4. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян