Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 14 маусымдағы № 83 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 9 өкімімен бекітілген Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қырғыз Республикасынан
Абдубалиев
Эрмек Юсупжанович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің электр энергиясын бөлу бөлімінің меңгерушісі
Қалиев
Айбек Рыспекович
-
"Ұлттық энергетикалық холдингкомпаниясы" ашық акционерлік қоғамының төрағасы
Орозоев
Улан Эсенбаевич
-
"Электр станциялары" ашық акционерлік қоғамының энергия өткізу бөлімінің бастығы
Чолпонкулов
Маратбек Абжалбекович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің электр энергиясын өндіру және беру бөлімінің меңгерушісі
Ресей Федерациясынан
Дрига
Александр Сергеевич
"Сибирская генерирующая компания" жауапкершілігі шектеулі қоғамының электр энергиясы нарықтары мен қуаттары жөніндегі директоры;
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
-
Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан А.С.Минаев, Р.Г.Садыков, А.К.Стамалиев және С.Ю.Архипов шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по электроэнергетике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июня 2016 года № 83
1. Внести в состав Консультативного комитета по электроэнергетике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 9, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Кыргызской Республики
Абдубалиев
Эрмек Юсупжанович
-
заведующий отделом распределения электроэнергии Министерства экономики Кыргызской Республики
Калиев
Айбек Рыспекович
-
председатель открытого акционерного общества «Национальная энергетическая холдинговая компания»
Орозоев
Улан Эсенбаевич
-
начальник отдела реализации энергии открытого акционерного общества «Электрические станции»
Чолпонкулов
Маратбек Абжалбекович
-
заведующий отделом выработки и передачи электроэнергии Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Дрига
Александр Сергеевич
-
директор по рынкам электрической энергии и мощности общества с ограниченной ответственностью «Сибирская генерирующая компания»;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Жунусова
Дана Бейсеновна
-
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»;
в) исключить из состава Консультативного комитета Минаева А.С., Садыкова Р.Г., Стамалиева А.К. и Архипова С.Ю.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян