Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 12 шілдедегі № 97 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 44 өкімімен бекітілген Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Агинян
Сергей Левонович
-
Армения Республикасы Қоғамдық қызмет көрсетулерді реттеу жөніндегі Комиссиясы Аппаратты дамыту және мониторинг жүргізу департаментінің бастығы
Беларусь Республикасынан
Александрович
Наталья Николаевна
-
Беларусь Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Экономика және қаржы басқармасының бастығы
Қазақстан Республикасынан
Ахмет
Сұлтан Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің басқарма басшысы
Тюлебекова
Долорес Борисовна
-
Қазақстан Республикасы Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Тайлаков
Кенешбай Доскулович
-
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Монополияға қарсы реттеу мемлекеттік агенттігі директорының орынбасары
б) Консультативтік комитеттің құрамынан Будагян А.Ю., Таженова З.Т., Тайлаков К.Т., Аллилуева О.Г., Игнатьев О.А. және Мулюкин М.С. шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының міндетін
уақытша атқарушы К. Минасян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по естественным монополиям
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 июля 2016 года № 97
1. Внести в состав Консультативного комитета по естественным монополиям, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 44, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Агинян Сергей Левонович
начальник Департамента развития и мониторинга аппарата Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
От Республики Беларусь
Александрович Наталья Николаевна
начальник Управления экономики и финансов Министерства транспорта и коммуникаций Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Ахмет Султан Талгатович
руководитель управления Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Тюлебекова Долорес Борисовна
заместитель директора департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
От Кыргызской Республики
Тайлаков Кенешбай Доскулович
заместитель директора Государственного агентства антимонопольного регулирования при Правительстве Кыргызской Республики;
б) исключить из состава Консультативного комитета Будагяна А.Ю., Таженову З.Т., Тайлакова К.Т., Аллилуеву О.Г., Игнатьева О.А. и Мулюкина М.С.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии         К. Минасян