Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасында бақылаушы органдардың өзара іс-қимыл жасауы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 115 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 75 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасында бақылаушы органдардың өзара іс-қимыл жасауы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына Ресей Федерациясынан Ресей Федерациясы Федералдық қауіпсіздік қызметінің Шекара қызметі Шекаралық бақылау департаментінің 2-ші бөлімі бастығының орынбасары – Назаров Михаил Александрович енгізілсін;
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Гайшун - Кеден өкілдері қауымдастығының
Андрей Александрович басқарма мүшесі,
"Глобалкастом" жауапкершілігі
шектеулі қоғамы директорының
орынбасары;
в) Консультативтік комитеттің құрамынан Лихачева Л.Б., Старов И.В. және Школык Г.В. шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 8 августа 2016 года № 115
1. Внести в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 75, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета от Российской Федерации Назарова Михаила Александровича – заместителя начальника 2-ого отдела Департамента пограничного контроля Пограничной службы Федеральной службы безопасности Российской Федерации;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Гайшун
Андрей Александрович
член правления Ассоциации таможенных представителей, заместитель директора общества с ограниченной ответственностью "Глобалкастом";
в) исключить из состава Консультативного комитета Лихачеву Л.Б., Старова И.В. и Школыка Г.В.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян