Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 4 қазандағы № 158 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 44 өкімімен бекітілген Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Бибиков
Денис Владимирович
-
Беларусь Республикасы
Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігінің Монополияға қарсы реттеу бас басқармасы бастығының орынбасары – табиғи монополияларды реттеу, отын-энергетикалық кешен және көлік басқармасының бастығы
Ресей Федерациясынан
Махонин
Дмитрий Николаевич
-
Федералдық монополияға қарсы қызметтің Отын-энергетика кешенін реттеу басқармасының бастығы
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Фомин
Игорь Алексеевич
-
Беларусь Республикасы
Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігінің Монополияға қарсы реттеу бас басқармасының бастығы
в) Консультативтік комитеттің құрамынан Крутой Д.Н., Трепенка И.С., Афоняшин А.А., Рутенберг Д.А. шығарылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссияның Энергетика және инфрақұрылымы жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) А.О.Жунусов Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитеттің отырыстарында төрағалық етеді (Консультативтік комитеттің төрағасы) деп белгіленсін.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 9 наурыздағы "Табиғи монополиялар жөніндегі консультативтік комитет қызметінің ұйымдастырушылық мәселелері туралы" № 21 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по естественным монополиям
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 4 октября 2016 года № 158.
1. Внести в состав Консультативного комитета по естественным монополиям, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 44, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
от Республики Беларусь
Бибиков
Денис Владимирович
заместитель начальника Главного управления антимонопольного регулирования – начальник управления регулирования естественных монополий, топливно-энергетического комплекса и транспорта Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
от Российской Федерации
Махонин
Дмитрий Николаевич
начальник Управления регулирования топливно-энергетического комплекса Федеральной антимонопольной службы;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Фомин
Игорь Алексеевич
начальник Главного управления антимонопольного регулирования Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь;
в) исключить из состава Консультативного комитета Крутого Д.Н., Трепенка И.С., Афоняшина А.А. и Рутенберга Д.А.
2. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22.05.2018 № 93 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
3. Признать утратившим силу распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 9 марта 2016 г. № 21 "Об организационных вопросах деятельности Консультативного комитета по естественным монополиям".
4. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян