Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы бақылаушы органдардың өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 188 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 75 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасындағы бақылаушы органдардың өзара іс-қимылы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) консультативтік комитеттің құрамына Қазақстан Республикасынан Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті төрағасының орынбасары Асаубаев Олжас Алмасханұлы енгізілсін;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Абсатов
Ерлан Сембекұлы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Экономикалық интеграция департаменті директорының міндетін атқарушы
Садуақасова
Индира Құрманғазықызы
Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Экономикалық интеграция департаментінің директоры;
в) Консультативтік комитеттің құрамынан Шаимов М.А. шығарылсын.
2.Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 21 ноября 2016 года № 188
1. Внести в состав Консультативного комитета по взаимодействию контролирующих органов на таможенной границе Евразийского экономического союза, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 75, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета от Республики Казахстан Аусабаева Олжаса Алмасхановича – заместителя председателя Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Абсатов
Ерлан Сембекович
- и.о. директора Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Садвакасова
Индира Курмангазыевна
- директор департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»;
в) исключить из состава Консультативного комитета
Шаимова М.А.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян