Ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитет туралы ереженің 20-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 41 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 2 маусымдағы № 53 шешімімен бекітілген Ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитет туралы ереженің 20-тармағындағы ", бірақ 2 айда 1 реттен кем емес" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменения в пункт 20 Положения о Консультативном комитете по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2017 года № 41
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 20 Положения о Консультативном комитете по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июня 2016 г. № 53, слова ", но не реже 1 раза в 2 месяца" исключить.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян