Азаматтық мақсаттағы, соның ішінде орнатылған не басқа тауарлардың құрамына кіретін радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиілікті құрылғыларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің № 2 қосымшасына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 75 шешімі
Үшінші елдерге қатысты тарифтік емес реттеу шаралары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 7 қосымша) 4 және 37-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешімімен бекітілген Азаматтық мақсаттағы, соның ішінде орнатылған не басқа тауарлардың құрамына кіретін радиоэлектрондық құралдарды және жоғары жиілікті құрылғыларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің № 2 қосымшасының 3-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) 7-тармақшада "5150 – 5350 МГц және 5650 – 5725 МГц" деген сөздер "5150 – 5350 Мгц, 5650 – 5850 Мгц және 57 – 66 ГГц" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 17-тармақша "және таратқыштың шығыс қуаттығы 10 мВт аспайтын 2400 – 2483,5 МГц радиожиілік жолағында" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в приложение № 2 к Положению о ввозе на таможенную территорию Евразийского экономического союза радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 июня 2017 года № 75
В соответствии с пунктами 4 и 37 Протокола о мерах нетарифного регулирования в отношении третьих стран (приложение № 7 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в пункт 3 приложения № 2 к Положению о ввозе на таможенную территорию Евразийского экономического союза радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, утвержденному Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30, следующие изменения:
а) в подпункте 7 слова "5150 – 5350 МГц и 5650 – 5725 МГц" заменить словами "5150 – 5350 МГц, 5650 – 5850 МГц и 57 – 66 ГГц";
б) подпункт 17 дополнить словами "и в полосе радиочастот 2400 – 2483,5 МГц, с выходной мощностью передатчика не более 10 мВт".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян