Статистика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 13 ақпандағы № 13 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 42 өкімімен бекітілген Статистика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Бродов
Роман Павлович
- Беларусь Республикасы Экономика министрлігінің Макроэкономикалық талдау және болжау бас басқармасының бастығы
Чеканова
Людмила Владимировна
-      Беларусь Республикасы Ұлттық статистика комитетінің Халықаралық ынтымақтастық және статистикалық ақпаратты тарату басқармасының халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы – Басқарма бастығының орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Қалиева
Анар Нұрдыбайқызы
-      Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қаржылардың есептілігі мен статистикасы департаментінің директоры
Керімханова
Гүлнар Мамырбайқызы
-      Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика жөніндегі комитеті төрағасының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Оросбаев
Азамат Токтогонович
-      Қырғыз Республикасы Ұлттық статистика комитеті төрағасының бірінші орынбасары;
б) Консультативтік комитет құрамынан А.И.Боричевский, Д.В.Мелешкин, Ж.Ә.Жарқынбаев, Р.Р.Сегізбаев және Д.Б. Байжуманов шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по статистике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 февраля 2017 года № 13
1. Внести в состав Консультативного комитета по статистике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 42, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Беларусь
Бродов Роман Павлович
начальник Главного управления макроэкономического анализа и прогнозирования Министерства экономики Республики Беларусь
Чеканова Людмила Владимировна
заместитель начальника Управления –  начальник отдела международного сотрудничества Управления международного сотрудничества и распространения статистической информации Национального статистического комитета Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Калиева Анар Нурдыбаевна
директор Департамента отчетности и статистики государственных финансов Министерства финансов Республики Казахстан
Керимханова Гульнара Мамырбаевна
заместитель Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Оросбаев Азамат Токтогонович
первый заместитель Председателя Национального статистического комитета Кыргызской Республики;
б) исключить из состава Консультативного комитета Боричевского А.И., Мелешкина Д.В., Джаркинбаева Ж.А., Сегизбаева Р.Р. и Байжуманова Д.Б.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян