Кедендік баждарды, салықтарды, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын төлеу бойынша міндеттің орындалуын қамтамасыз ету мөлшері есептемесінің құрылымы мен форматына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 19 желтоқсандағы № 176 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 325-бабының 6-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 117 шешімімен бекітілген Кедендік баждарды, салықтарды, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын төлеу бойынша міндеттің орындалуын қамтамасыз ету мөлшері есептемесінің құрылымы мен форматына өзгерістер енгізілсін.
2.Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ ерте дегенде 2017 жылғы 11 сәуірдегі Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексі туралы шарт күшіне енген күннен кейін күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 19 желтоқсандағы
№176 шешіміне
ҚОСЫМША
Кедендік баждарды, салықтарды, арнайы, демпингке қарсы, өтемақы баждарын төлеу бойынша міндеттің орындалуын қамтамасыз ету мөлшері есептемесінің құрылымы мен форматына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 3-кестеде:
а) "Деректердің типі" деген бағанда 9.1.6.2, 9.1.11.2 және 9.1.12.3.4.2-позициялардағы "M.SDT.00179" деген белгіленім "M.CA.SDT.00409" деген белгіленіммен ауыстырылсын;
б) "Деректеменің сипаттамасы" деген бағандағы 9.1.17.1-позицияның қазақ тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалады;
в) "Деректердің типі" деген бағанда 9.1.17.3.2 және 9.1.17.4.3.4.2-позициялардағы "M.SDT.00179" деген белгіленім "M.CA.SDT.00409" деген белгіленіммен ауыстырылсын;
г) "Деректеменің сипаттамасы" деген бағандағы 9.1.23.10-позицияның қазақ тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалады;
д) "Деректердің типі" деген бағанда 9.1.24.1-позициядағы "Ұзындығы: 4" деген сөздер алып тасталсын;
2. 9-кестеде:
а) 13-позициядан кейін мынадай мазмұндағы позициямен толықтырылсын:
"14
M.CA.SDT.00409
Measure Unit Abbreviation Code Type
Өлшем бірлігін шартты белгілеу_ Код.
Тип
символдардың жүйеленген жолы
Ең қысқа ұзындық: 1
Ең ұзын ұзындық: 13";
б) "Р/с №" деген бағанда 14 және 15-позициялардағы "14" және "15" деген цифрлар тиісінше "15" және "16" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в структуру и формат расчета размера обеспечения исполнения обязанности по уплате таможенных пошлин, налогов, специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2017 года № 176
В соответствии с пунктом 6 статьи 325 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в структуру и формат расчета размера обеспечения исполнения обязанности по уплате таможенных пошлин, налогов, специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин, утвержденные Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 сентября 2017 г. № 117, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты, следующей за датой вступления в силу Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза от 11 апреля 2017 года.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 19 декабря 2017 г. № 176
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в структуру и формат расчета размера обеспечения исполнения обязанности по уплате таможенных пошлин, налогов, специальных, антидемпинговых,
компенсационных пошлин
1. В таблице 3:
а) в позициях 9.1.6.2, 9.1.11.2 и 9.1.12.3.4.2 в графе "Тип данных" обозначение "M.SDT.00179" заменить обозначением "M.CA.SDT.00409";
б) в позиции 9.1.17.1 в графе "Описание реквизита" слова "в котрой" заменить словами "в которой";
в) в позициях 9.1.17.3.2 и 9.1.17.4.3.4.2 в графе "Тип данных" обозначение "M.SDT.00179" заменить обозначением "M.CA.SDT.00409";
г) в позиции 9.1.23.10 в графе "Описание реквизита" слова "о пердшествующем" заменить словами "о предшествующем";
д) в позиции 9.1.24.1 в графе "Тип данных" слова "Длина: 4" исключить.
2. В таблице 9:
а) после позиции 13 дополнить позицией следующего содержания:
"14
M.CA.SDT.00409
MeasureUnitAbbreviationCodeType
Условное обозначение единицы измерения_ Код. Тип
нормализованная строка символов
Мин. длина: 1.
Макс. длина: 13";
б) в позициях 14 и 15 в графе "№ п/п" цифры "14" и "15" заменить соответственно цифрами "15" и "16".