Сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жүйесін мемлекетаралық сынақтардан өткізу жөніндегі комиссия құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 21 наурыздағы № 24 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы №96 шешімімен бекітілген Сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жүйесін мемлекетаралық сынақтардан өткізу жөніндегі комиссия туралы ереженің 3-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 18 тамыздағы №77 өкімімен бекітілген Сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жүйесін мемлекетаралық сынақтардан өткізу жөніндегі комиссия құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) мына адамдар комиссия құрамына енгізілсін:
Караян
Хажак Гамлетович
-
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ақпараттық технологиялар департаментінің директоры (комиссия төрағасының орынбасары)
Беларусь Республикасынан
Канаш
Игорь Игоревич
-
Беларусь Республикасы Байланыс және ақпараттандыру министрлігінің Ақпараттандыру департаменті директорының орынбасары
Шибков
Александр Владимирович
-
Беларусь Республикасы Президенті жанындағы Жедел-талдау орталығының қызметкері
Қазақстан Республикасынан
Байғанин
Серік Алпысбайұлы
--
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Ақпараттандыру департаменті директорының орынбасары
Жахметова
Жанат Зарубекқызы
-
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Ақпараттандыру департаменті директорының міндетін атқарушы
Қырғыз Республикасынан
Нурланов
Эмир Нурланович
-
Қырғыз Республикасы Мемлекеттік ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақпараттық қауіпсіздік басқармасының сарапшысы
Омуралиев
Мирлан Жумабекович
-
Қырғыз Республикасы Мемлекеттік ақпараттық технологиялар және байланыс комитеті төрағасының орынбасары
Ресей Федерациясынан
Качанов
Олег Юрьевич
-
Ресей Федерациясы Байланыс және бұқаралық коммуникациялар министрлігінің Ақпараттандыру жөніндегі жобалар департаментінің директоры;
б) комиссияның мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Минасян
Карине Агасиевна
-
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықтар, ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) (комиссия төрағасы)
Хотько
Александр Николаевич
-
Еуразиялық экономикалық комиссияның Ақпараттық технологиялар департаменті директорының орынбасары
Никогосян
Наира Жораевна
-
Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрлігінің Ақпараттық технологиялар басқармасының бастығы
Шалабаев
Қайсар Оңласынұлы
-
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің "Электрондық үкімет" ішкі контур жобалары басқармасының басшысы
Усенбаев
Азамат Асангулович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі жанындағы "Сыртқы сауда саласындағы "бірыңғай терезе" орталығы" мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры;
в) Консультативтік комитет құрамынан В.В.Козловский, М.Ю.Чащин, А.С.Ардабаев, А.А.Айтпергенов, З.А.Беделбаев, Э.Т.Мамырканов және А.В. Черненко шығарылсын.

О внесении изменений в состав комиссии по проведению межгосударственных испытаний интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 марта 2017 года № 24
1. В соответствии с пунктом 3 Положения о комиссии по проведению межгосударственных испытаний интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 96, внести в состав комиссии по проведению межгосударственных испытаний интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 77, следующие изменения:
а) включить в состав комиссии следующих лиц:
Караян Хажак Гамлетович
директор Департамента информационных технологий Евразийской экономической комиссии (заместитель председателя комиссии)
От Республики Беларусь
Канаш Игорь Игоревич
заместитель директора Департамента информатизации Министерства связи и информатизации Республики Беларусь
Шибков Александр Владимирович
сотрудник Оперативно-аналитического центра при Президенте Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Байганин Серик Алпысбаевич
заместитель директора Департамента информатизации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
Жахметова Жанат Зарубековна
и.о. директора Департамента информатизации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Нурланов Эмир Нурланович
эксперт Управления информационной безопасности Государственного комитета национальной безопасности Кыргызской Республики
Омуралиев Мирлан Жумабекович
заместитель председателя Государственного комитета информационных технологий и связи Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Качанов Олег Юрьевич
директор Департамента проектов по информатизации Министерства связи и массовых коммуникаций Российской Федерации;
б) указать новые должности следующих членов комиссии:
Минасян Карине Агасиевна
член Коллегии (Министр) Евразийской экономической комиссии по внутренним рынкам, информатизации, информационно-коммуникационным технологиям (председатель комиссии)
Хотько Александр Николаевич
заместитель директора Департамента информационных технологий Евразийской экономической комиссии
Никогосян Наира Жораевна
начальник Управления информационных технологий Министерства экономического развития и инвестиций Республики Армения
Шалабаев Кайсар Унласинович
руководитель Управления проектов внутреннего контура «электронного правительства» Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
Усенбаев Азамат Асангулович
генеральный директор государственного предприятия «Центр «единого окна» в сфере внешней торговли» при Министерстве экономики Кыргызской Республики;
в) исключить из состава комиссии Козловского В.В., Чащина М.Ю., Ардабаева А.С., Айтпергенова А.А., Бедельбаева З.А., Мамырканова Э.Т. и Черненко А.В.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян