2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың ережелерін жетілдіру жөніндегі жиынтық жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 31 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 2 тамыздағы №112 өкімімен бекітілген 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың ережелерін жетілдіру жөніндегі жиынтық жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жиынтық жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Абраамян
Мгер Гамлетович
-
Армения Республикасы Орталық банкі қаржы жүйесін реттеу басқармасының бастығы
Азизян
Оганес Вагикович
-
Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрінің орынбасары
Григорян
Ваагн Арменович
-
Армения Республикасы Қаржы министрінің кеңесшісі
Беларусь Республикасынан
Абраменко
Алеся Николаевна
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігі Монополияға қарсы реттеу бас басқармасының бәсекелестікті дамыту және қорғау басқармасы бастығының орынбасары
Бибиков
Денис Владимирович
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігі Монополияға қарсы реттеу бас басқармасы бастығының орынбасары - табиғи монополияларды реттеу, отын-энергетика кешені және көлік басқармасының бастығы
Бродов
Роман Павлович
-
Беларусь Республикасы Экономика министрлігі Макроэкономикалық талдау және болжау бас басқармасының бастығы
Глущенко
Кирилл Иванович
-
Беларусь Республикасы Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрлігі Ветеринариялық және азық-түліктік қадағалау департаментінің халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы
Митянский
Сергей Витальевич
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігі Монополияға қарсы реттеу бас басқармасы бастығының орынбасары
Орлова
Дарья Николаевна
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігі Монополияға қарсы реттеу бас басқармасы бәсекелестікті дамыту және қорғау басқармасының бастығы
Самосуев
Алексей Иванович
-
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Еуразиялық интеграция басқармасының бастығы
Субботин
Александр Михайлович
-
Беларусь Республикасы Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрінің орынбасары - Ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрлігі Ветеринариялық және азық-түліктік қадағалау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасынан
Айдарбаев
Алик Серікұлы
-
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі
Бәкенов
Ернар Бағытжанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі
Цой
Алексей Владимирович
-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрі
Қырғыз Республикасынан
Алимжанова
Диляна Рустамовна
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі ЕАЭО-мен жұмыс және ДСҰ мәселелері басқармасының ЕАЭО-мен жұмыс бөлімінің жетекші маманы
Асанбаев
Алмазбек Жолчуевич
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік көші-қон қызметі төрағасының орынбасары
Бегалиев
Аскат Маратович
-
Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігі Фискалдық заңнаманы талдау басқармасының ЕАЭО шеңберіндегі өзара іс-қимыл секторының меңгерушісі
Бейшенкулов
Руслан Фронтбекович
-
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрлігінің Аграрлық саясат, ауыл шаруашылығы дамуын талдау және болжау бас басқармасы бастығының міндетін атқарушы
Джакшылыкова
Айжан Аскарбековна
-
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрлігінің құқықтық қамтамасыз ету және ауыл шаруашылығы кәсіпорындары бөлімі меңгерушісінің міндетін атқарушы
Пирназаров
Марат Тугольбаевич
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік қаржы нарықтарын реттеу және қадағалау қызметі төрағасының орынбасары
Торутаев
Алтынбек Элимович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі төрағасының бірінші орынбасары
Шамшиев
Улан Насирдинович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік көші-қон қызметінің көші-қон саясатын әзірлеу бөлімінің бас маманы
Ресей Федерациясынан
Власов
Николай Анатольевич
-
Федералдық ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау қызметі басшысының орынбасары
Груздев
Алексей Владимирович
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрінің орынбасары
Кононова
Татьяна Владимировна
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы, механикаландыру, химияландыру және өсімдіктерді қорғау департаментінің химияландыру, өсімдіктерді қорғау және карантин бөлімі бастығының орынбасары
Копытцева
Юлия Владимировна
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринария департаментінің ветеринариялық-санитариялық шараларды қолдану саласындағы нормативтік-құқықтық реттеу бөлімінің 2-разрядты жетекші маманы
Локтионова
Елена Александровна
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық және Еуразиялық интеграцияны дамыту депратаментінің Еуразиялық экономикалық одақта ұлтүсті институттарын дамыту бөлімінің бастығы
Садчикова
Анна Алексеевна
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринария департаментінің ветеринариялық-санитариялық шараларды қолдану саласындағы нормативтік-құқықтық реттеу бөлімінің бастығы
Смольянов
Максим Сергеевич
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің АӨК экономикасы және оны мемлекеттік қолдау департаментінің АӨК-ті стратегиялық дамыту және аумақтық жоспарлау бөлімінің жетекші консультанты
Смышляева
Полина Александровна
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринария департаменті директорының орынбасары
Швабаускене
Юлия Александровна
-
Федералдық ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау қызметі басшысының орынбасары
Штундюк
Дмитрий Александрович
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы, механикаландыру, химияландыру және өсімдіктерді қорғау департаменті директорының орынбасары
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Абарбекова
Аида Мырзашевна
-
Қаржы саясаты департаменті директорының орынбасары
Абдырахманов
Болотбек Баатырбекович
-
Бәсекелестік саясаты және мемлекеттік сатып алу саласындағы саясат департаменті директорының орынбасары
Алымкулов
Авасбек Батырбекович
-
Энергетика және инфрақұрылым жөніндегі Алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі
Арамян
Грайр Бахшоевич
-
Монополияға қарсы реттеу департаменті директорының орынбасары
Байсеркеев
Бактыбек Закирович
-
Кедендік инфрақұрылым департаментінің директоры
Бубен
Станислав Брониславович
-
Агроөнеркәсіптік саясат департаментінің директоры
Галустян
Мкртыч Каренович
-
Энергетика департаменті директорының орынбасары
Давтян
Тигран Щорсович
-
Қаржы саясаты департаментінің директоры
Захаров
Валерий Евгеньевич
-
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті кәсіпкерлік, қызметтер көрсету және инвестициялар бөлімінің бастығы
Липницкий
Юрий Альбинович
-
Қаржы саясаты департаменті директорының орынбасары
Маилян
Гнел Суренович
-
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті директорының орынбасары
Сосковец
Денис Александрович
-
Протокол және ұйымдастырушылық қамтамасыз ету департаменті жоспарлау және үйлестіру бөлімінің бастығы
Суюмбаева
Паиза Усенбаевна
-
Еңбек көші-қоны және әлеуметтік қорғау департаментінің директоры
Турусбеков
Данияр Бактыбекович
-
Протокол және ұйымдастырушылық қамтамасыз ету департаментінің директоры
Филоненко
Иван Иванович
-
Интеграцияны дамыту департаменті нормативтік-құқықтық база бөлімінің кеңесшісі
Шенец
Леонид Васильевич
-
Энергетика департаментінің директоры
б) жиынтық жұмыс тобының мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Геворкян
Армен Генрихович
-
Армения Республикасы Қаржы министрінің кеңесшісі
Мирумян
Вахтанг Маисович
-
Армения Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары
Жуковский
Павел Васильевич
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігінің Мемлекеттік сатып алулар бас басқармасының бастығы
Матулис
Эдвард Брониславович
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрінің орынбасары
Меркушова
Татьяна Николаевна
-
"Республикалық гигиена, эпидемиология және қоғамдық денсаулық орталығы" мемлекеттік мекемесі заң бөлімінің жетекші заң кеңесшісі
Мойсак
Инна Владимировна
-
"Республикалық гигиена, эпидемиология және қоғамдық денсаулық орталығы" мемлекеттік мекемесі Кеден одағы мәселелері бойынша қызметті ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі
Смаргун
Елена Ростиславовна
-
Беларусь Республикасы Қаржы министрлігінің Халықаралық қаржылық қатынастар бас басқармасы бастығының орынбасары - халықаралық интеграция басқармасының бастығы
Матеев
Азиз Уларбекович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік ветеринария және фитосанитариялық қауіпсіздік инспекциясының халықаралық ынтымақтастық және ЕАЭО-мен үйлестіру бөлімінің бас маманы
Нұрымбетов
Біржан Бидайбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Чодуев
Эркинбек Урайымович
-
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрінің орынбасары
Сысоева
Анна Алексеевна
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық және Еуразиялық интеграцияны дамыту депратаменті директорының орынбасары
Бавеян
Ваге Арташесович
-
Ішкі нарықтар, ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі Алқа мүшесі (Министр) К.А.Минасянның Хатшылығының басшысы
Тунян
Лусине Вачеевна
-
Армения Республикасы Халықаралық экономикалық интеграция және реформалар министрлігінің Сауданы және салалық саясатты талдау және салғастыру департаментінің директоры
Бақытбекқызы
Дария
-
Ішкі нарықты қорғау департаменті директорының орынбасары
Георгиевский
Станислав Игоревич
-
Сауда саясаты департаменті директорының орынбасары
Жандарбек
Дәурен Жандарбекұлы
-
Бәсекелестік саясаты және мемлекеттік сатып алулар саласындағы саясат департаментінің директоры
Хулхачиев
Бембя Викторович
-
Қаржы саясаты департаменті директорының орынбасары;
в) Қырғыз Республикасынан жиынтық жұмыс тобының мүшесі Э.Насировтың аты-жөні толық көрсетілсін: Насиров Эдуард Кашкаевич;
г) жиынтық жұмыс тобының құрамынан А.М.Бадалян, С.Г.Караян, Т.О.Халикян, С.А.Крят, А.И.Куцко, Т.М.Жақсылыков, А.П. Рау, А.М.Теңгебаев, Д.Болотбек уулу, А.Е.Лихачев, Б.А.Исаев, В.В.Кравченко, С.В.Максимов, С.С.Мелкумов, Р.А.Ромашкин және В.Ю.Скиба шығарылсын.

О внесении изменений в состав сводной рабочей группы по совершенствованию положений Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2017 года № 31. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 15 января 2019 года № 6.
Сноска. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 15.01.2019 № 6.
1. Внести в состав сводной рабочей группы по совершенствованию положений Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 августа 2016 г. № 112, следующие изменения:
а) включить в состав сводной рабочей группы следующих лиц:
От Республики Армения
Абраамян Мгер Гамлетович
начальник управления по регулированию финансовой системы Центрального банка Республики Армения
Азизян Оганес Вагикович
заместитель Министра экономического развития и инвестиций Республики Армения
Григорян Ваагн Арменович
советник Министра финансов Республики Армения
От Республики Беларусь
Абраменко Алеся Николаевна
заместитель начальника управления по развитию и защите конкуренции Главного управления антимонопольного регулирования Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Бибиков Денис Владимирович
заместитель начальника Главного управления антимонопольного регулирования – начальник управления регулирования естественных монополий, топливно-энергетического комплекса и транспорта Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Бродов Роман Павлович
начальник Главного управления макроэкономического анализа и прогнозирования Министерства экономики Республики Беларусь
Глущенко Кирилл Иванович
начальник отдела международного сотрудничества Департамента ветеринарного и продовольственного надзора Министерства сельского хозяйства и продовольствия Республики Беларусь
Митянский Сергей Витальевич
заместитель начальника Главного управления антимонопольного регулирования Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Орлова Дарья Николаевна
начальник управления по развитию и защите конкуренции Главного управления антимонопольного регулирования Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Самосуев Алексей Иванович
начальник Управления евразийской интеграции Министерства иностранных дел Республики Беларусь
Субботин Александр Михайлович
заместитель Министра сельского хозяйства и продовольствия – директор Департамента ветеринарного и продовольственного надзора Министерства сельского хозяйства и продовольствия Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Айдарбаев Алик Серикович
первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Бакенов Ернар Багытжанулы
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Цой Алексей Владимирович
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Алимжанова Диляна Рустамовна
ведущий специалист отдела по работе с ЕАЭС Управления по работе с ЕАЭС и вопросам ВТО Министерства экономики Кыргызской Республики
Асанбаев Алмазбек Жолчуевич
заместитель председателя Государственной службы миграции при Правительстве Кыргызской Республики
Бегалиев Аскат Маратович
заведующий сектором взаимодействия в рамках ЕАЭС Управления анализа фискального законодательства Министерства финансов Кыргызской Республики
Бейшенкулов Руслан Фронтбекович
и. о. начальника Главного управления аграрной политики, анализа и прогнозирования развития сельского хозяйства Министерства сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Джакшылыкова Айжан Аскарбековна
и. о. заведующего отделом правового обеспечения и реорганизации сельскохозяйственных предприятий Министерства сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Пирназаров Марат Тугольбаевич
заместитель председателя Государственной службы регулирования и надзора за финансовым рынком при Правительстве Кыргызской Республики
Торутаев Алтынбек Элимович
первый заместитель председателя Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Шамшиев Улан Насирдинович
главный специалист отдела разработки миграционной политики Государственной службы миграции при Правительстве Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Власов Николай Анатольевич
заместитель руководителя Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Груздев Алексей Владимирович
заместитель Министра экономического развития Российской Федерации
Кононова Татьяна Владимировна
заместитель начальника отдела химизации, защиты растений и карантина Департамента растениеводства, механизации, химизации и защиты растений Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
Копытцева Юлия Владимировна
ведущий специалист 2-го разряда отдела нормативно-правового регулирования в сфере применения ветеринарно-санитарных мер Департамента ветеринарии Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
Локтионова Елена Александровна
начальник отдела развития наднациональных институтов в Евразийском экономическом союзе Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ и развития евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации
Садчикова Анна Алексеевна
начальник отдела нормативно-правового регулирования в сфере применения ветеринарно-санитарных мер Департамента ветеринарии Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
Смольянов Максим Сергеевич
ведущий консультант отдела стратегического развития и территориального планирования АПК Департамента экономики и государственной поддержки АПК Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
Смышляева Полина Александровна
заместитель директора Департамента ветеринарии Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
Швабаускене Юлия Александровна
заместитель руководителя Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Штундюк Дмитрий Александрович
заместитель директора Департамента растениеводства, механизации, химизации и защиты растений Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
От Евразийской экономической комиссии
Абарбекова Аида Мырзашевна
заместитель директора Департамента финансовой политики
Абдырахманов Болотбек Баатырбекович
заместитель директора Департамента конкурентной политики и политики в области государственных закупок
Алымкулов Авасбек Батырбекович
помощник члена Коллегии (Министра) по энергетике и инфраструктуре
Арамян Грайр Бахшоевич
заместитель директора Департамента антимонопольного регулирования
Байсеркеев Бактыбек Закирович
директор Департамента таможенной инфраструктуры
Бубен Станислав Брониславович
директор Департамента агропромышленной политики
Галустян Мкртыч Каренович
заместитель директора Департамента энергетики
Давтян Тигран Щорсович
директор Департамента финансовой политики
Захаров Валерий Евгеньевич
начальник отдела предпринимательства, услуг и инвестиций Департамента развития предпринимательской деятельности
Липницкий Юрий Альбинович
заместитель директора Департамента финансовой политики
Маилян Гнел Суренович
заместитель директора Департамента развития предпринимательской деятельности
Сосковец Денис Александрович
начальник отдела планирования и координации Департамента протокола и организационного обеспечения
Суюмбаева Паиза Усенбаевна
директор Департамента трудовой миграции и социальной защиты
Турусбеков Данияр Бактыбекович
директор Департамента протокола и организационного обеспечения
Филоненко Иван Иванович
советник отдела нормативно-правовой базы Департамента развития интеграции
Шенец Леонид Васильевич
директор Департамента энергетики;
б) указать новые должности следующих членов сводной рабочей группы:
Геворкян Армен Генрихович
советник Министра финансов Республики Армения
Мирумян Вахтанг Маисович
заместитель председателя Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Жуковский Павел Васильевич
начальник Главного управления государственных закупок Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Матулис Эдвард Брониславович
заместитель Министра антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Меркушова Татьяна Николаевна
ведущий юрисконсульт юридического отдела государственного учреждения "Республиканский центр гигиены, эпидемиологии и общественного здоровья"
Мойсак Инна Владимировна
заведующая отделом организации деятельности по вопросам Таможенного союза государственного учреждения "Республиканский центр гигиены, эпидемиологии и общественного здоровья"
Смаргун Елена Ростиславовна
заместитель начальника Главного управления международных финансовых отношений – начальник управления межгосударственной интеграции Министерства финансов Республики Беларусь
Матеев Азиз Уларбекович
главный специалист отдела международного сотрудничества и координации с ЕАЭС Государственной инспекции по ветеринарии и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Нурымбетов Биржан Бидайбекович
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Чодуев Эркинбек Урайымович
заместитель Министра сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Сысоева Анна Алексеевна
заместитель директора Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ и развития евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации
Бавеян Ваге Арташесович
руководитель Секретариата члена Коллегии (Министра) по внутренним рынкам, информатизации, информационно-коммуникационным технологиям Минасян К.А.
Тунян Лусине Вачеевна
директор Департамента анализа и сопоставлений торговли и отраслевых политик Министерства международной экономической интеграции и реформ Республики Армения
Бакытбеккызы Дария
заместитель директора Департамента защиты внутреннего рынка
Георгиевский Станислав Игоревич
заместитель директора Департамента торговой политики
Жандарбек Даурен Жандарбекулы
директор Департамента конкурентной политики и политики в области государственных закупок
Хулхачиев Бембя Викторович
заместитель директора Департамента финансовой политики;
в) указать полное имя члена сводной рабочей группы от Кыргызской Республики Насирова Э. – Насиров Эдуард Кашкаевич;
г) исключить из состава сводной рабочей группы Бадалян А.М., Караяна С.Г., Халикяна Т.О., Крята С.А., Куцко А.И., Жаксылыкова Т.М., Рау А.П., Тенгебаева А.М., Болотбека уулу Д., Лихачева А.Е., Исаева Б.А, Кравченко В.В., Максимова С.В., Мелкумова С.С., Ромашкина Р.А. и Скибу В.Ю.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян