Қаржы нарықтары жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 82 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 қазандағы № 199 шешімімен бекітілген Қаржы нарықтары жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Перминов
Роман Викторович
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі Қаржы нарығының әдіснамасы департаменті директорының орынбасары
Беларусь Республикасынан
Ярошевич
Дмитрий Викторович
Беларусь Республикасының Экономика министрлігі Стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық бас басқармасының басшысы;
б) Консультативтік комитеттің құрамынан А.М. Заборовский, Е.В. Медина және Е.С. Ненахова шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
К. Минасян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по финансовым рынкам
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июля 2017 года № 82
1. Внести в состав Консультативного комитета по финансовым рынкам, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2012 г. № 199, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
от Республики Казахстан
Перминов Роман Викторович
заместитель директора Департамента методологии финансового рынка Национального Банка Республики Казахстан
от Республики Беларусь
Ярошевич Дмитрий Викторович
начальник Главного управления стратегического развития и международного сотрудничества Министерства экономики Республики Беларусь;
б) исключить из состава Консультативного комитета Заборовского А.М., Медину Е.В. и Ненахову Е.С.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
К. Минасян