Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің еңбекшілерін әлеуметтік қамсыздандыру, зейнетақы құқықтарын сақтау, медициналық көмек көрсету және кәсіби қызметі мәселелері жөніндегі консультациялық комитеттің құрамы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 86 өкімі.
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 36 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің еңбекшілерін әлеуметтік қамсыздандыру, зейнетақы құқықтарын сақтау, медициналық көмек көрсету және кәсіби қызметі мәселелері жөніндегі консультативтік комитеттің құрамы бекітілсін.
2. Мына құжаттардың:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің еңбекшілерін әлеуметтік қамсыздандыру, зейнетақы құқықтарын сақтау, медициналық көмек көрсету және кәсіби қызметі мәселелері жөніндегі консультативтік комитеттің құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 18 тамыздағы № 76 өкімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің еңбекшілерін әлеуметтік қамсыздандыру, зейнетақы құқықтарын сақтау, медициналық көмек көрсету және кәсіби қызметі мәселелері жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 49 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Өкім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
К. Минасян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 18 шілдедегі
№ 86 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің еңбекшілерін әлеуметтік қамсыздандыру, зейнетақы құқықтарын сақтау, медициналық көмек көрсету және кәсіби қызметі мәселелері жөніндегі консультациялық комитеттің ҚҰРАМЫ
Армения Республикасынан
Мкртчян
Манук Ашотович
Армения Республикасы Білім және ғылым министрінің орынбасары
Петросян
Араик Петросович
Армения Республикасы Еңбек және әлеуметтік мәселелері министрінің бірінші орынбасары
Саиян
Смбат Ервандович
Армения Республикасы Еңбек және әлеуметтік мәселелері министрлігінің Әлеуметтік қамсыздандыру мемлекеттік қызметі басшысының бірінші орынбасары
Хачатрян
Сергей Араевич
Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрінің орынбасары
Беларусь Республикасынан
Грихутик
Владимир Иванович
Беларусь Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты әлеуметттік қорғау қоры меңгерушісінің бірінші орынбасары
Ковальков
Валерий Валерьевич
Беларусь Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрінің орынбасары
Пиневич
Дмитрий Леонидович
Беларусь Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бірінші орынбасары
Рудый
Сергей Валентинович
Беларусь Республикасы Білім министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Әбдуалиева
Меруерт Құлмұратқызы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Халықаралық экономикалық интеграция департаментінің директоры
Айтқұлов
Дастан Асқарұлы
Қазақстан Республикасы Еңбеу және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық және интеграция департаменті Еуразиялық интеграция мәселелері басқармасының бас сарапшысы
Асылова
Бибігүл Амангелдіқызы
Қазақстан Республикасының білім және ғылым вице-министрі
Ғабдуллин
Жаслан Мұратұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Әлеуметтік, көші-қон саясаты және мемлекеттік органдарды дамыту департаменті директорының орынбасары
Жүнісова
Аида Сабырқызы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық және интеграция департаметі Еуразиялық интеграция мәселелері басқармасының басшысы
Жақыпова
Светлана Қабыкенқызы
Қазақстан Республикасының еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Зекенова
Айжан Жақсылыққызы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Халықаралық экономикалық интеграция департаментінің бас сарапшысы
Көзжанова
Майраш Сапарбекқызы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру департаментінің директоры
Сабыржанов
Серікқан Самарханұлы
Қазақстан Республикасы Ақпарттандыру және коммуникациялар министрлігінің "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қорының басқарма аппаратының жинақтаушы зейнетақы жүйесі және әлеуметтік сақтандыру департаментінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Асанбаев
Алмазбек Жолчуевич
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік көші-қон қызметі төрағасының орынбасары
Асанов
Уланбек Жалалович
Қырғыз Республикасының Әлеуметтік қоры төрағасының орынбасары
Каденова
Зууракан Ажимаматовна
Қырғыз Республикасы Еңбек және әлеуметтік даму министрінің орынбасары
Кийизбаева
Жазгуль Ильичевна
Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің статс-хатшысы
Кожобеков
Кудайберди Гапаралиевич
Қырғыз Республикасы Білім және ғылым министрінің орынбасары
Масадыкова
Асель Туратбековна
Қырғыз Республикасының Әлеуметтік қоры халықаралық ынтымақтастық секторының меңгерушісі
Ресей Федерациясынан
Игнатьев
Игнат Михайлович
Ресей Федерациясы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі Зейнетақымен қамтамасыз ету департаментінің директоры
Каганов
Вениамин Шаевич
Ресей Федерациясы Білім және ғылым министрінің орынбасары
Комарова
Светлана Владимировна
Ресей Федерациясы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің Зейнетақымен қамтамасыз ету департаменті директорының орынбасары
Костенников
Дмитрий Вячеславович
Ресей Федерациясы Денсаулық сақтау министрінің орынбасары – статс-хатшысы
Кузенко
Петр Иванович
Ресей Федерациясы Денсаулық сақтау министрлігінің Қаржы-экономикалық департаменті директорының орынбасары
Куртин
Александр Владимирович
Ресей Федерациясының Зейнетақы қоры басқарма төрағасының бірінші орынбасары
Писаревский
Евгений Леонидович
Ресей Федерациясының Әлеуметтік сақтандыру қоры төрағасының бірінші орынбасары
Пудов
Андрей Николаевич
Ресей Федерациясы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрінің орынбасары – статс-хатшысы
Сучкова
Елена Николаевна
Міндетті медициналық сақтандыру федералдық қоры төрағасының орынбасары
Тәуелсіз сарапшылар
Әбдікәрімова
Салтанат Жақсылыққызы
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы жұмыспен қамту мәселелері департаменті директорының орынбасары
Базарчян
Александр Александрович
Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Ұлттық денсаулық сақтау институтының директоры
Гудков
Андрей Алексеевич
Ресей Тәуелсіз кәсіподақтар федерациясының әлеуметтік даму департаменті директорының орынбасары
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының (мүшесінің) орынбасары
Майоров
Александр Юрьевич
Ресей Федерациясы Денсаулық сақтау министрлігінің "Эндокринологиялық ғылыми орталығы" федералдық мемлекеттік бюджеттік мекемесі Диабет институтының бағдарламалық қамтамасыз ету және емдеу бөлімінің меңгерушісі
Мелик-Гусейнов
Давид Валерьевич
"Әлеуметтік экономика орталығы" автономды коммерциялық емес ұйымының директоры
Миронова
Татьяна Николаевна
"Беларусь Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің ғылыми-зерттеу институты" мекемесінің директоры
Налбандян
Гарник Беникович
Армения Республикасы Еңбек және әлеуметтік мәселелер министрлігінің "Ұлттық еңбек және әлеуметтік зерттеулер институты" мемлекеттік коммерциялық емес ұйымы директорының орынбасары
Недобой
Игорь Иванович
Ресейдің өнеркәсіпшілер және кәсіпкерлер одағының еңбек нарығы және әлеуметтік серіктестік басқармасының кеңесшісі
Платыгин
Дмитрий Николаевич
Ресей Федерациясы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі "Еңбекті қорғау және оның экономика БРҒЗИ" феералдық мемлекеттік бюджеттік мекемесінің бас директоры
Саргсян
Арман Албертович
Армения Республикасы Еңбек және әлеуметтік мәселелер министрлігі "Ұлттық еңбек және әлеуметтік зерттеулер институты" мемлекеттік коммерциялық емес ұйымының директоры

О составе Консультативного комитета по вопросам социального обеспечения, соблюдения пенсионных прав, оказания медицинской помощи и профессиональной деятельности трудящихся государств – членов Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июля 2017 года № 86. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 июня 2019 года № 104
Сноска. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 июня 2019 года № 104 (вступает в силу с даты его принятия).
1. Утвердить прилагаемый состав Консультативного комитета по вопросам социального обеспечения, соблюдения пенсионных прав, оказания медицинской помощи и профессиональной деятельности трудящихся государств – членов Евразийского экономического союза, созданного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 36.
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 августа 2015 г. № 76 "Об утверждении состава Консультативного комитета по вопросам социального обеспечения, соблюдения пенсионных прав, оказания медицинской помощи и профессиональной деятельности трудящихся государств – членов Евразийского экономического союза";
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 апреля 2016 г. № 49 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по вопросам социального обеспечения, соблюдения пенсионных прав, оказания медицинской помощи и профессиональной деятельности трудящихся государств – членов Евразийского экономического союза".
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
К. Минасян
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 18 июля 2017 г. № 86
СОСТАВ
Консультативного комитета по вопросам социального обеспечения, соблюдения пенсионных прав,
оказания медицинской помощи и профессиональной деятельности трудящихся
государств – членов Евразийского экономического союза
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26.06.2018 № 111 (вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
От Республики Армения
Мкртчян Манук Ашотович
заместитель Министра образования и науки Республики Армения
Саиян Смбат Ервандович
заместитель Министра труда и социальных вопросов Республики Армения
Хачатрян Сергей Араевич
заместитель Министра здравоохранения Республики Армения
От Республики Беларусь
Грихутик Владимир Иванович
первый заместитель управляющего Фондом социальной защиты населения Министерства труда и социальной защиты Республики Беларусь
Ковальков Валерий Валерьевич
заместитель Министра труда и социальной защиты Республики Беларусь
Пиневич Дмитрий Леонидович
первый заместитель Министра здравоохранения Республики Беларусь
Рудый Сергей Валентинович
заместитель Министра образования Республики Беларусь
Богдан Елена Леонидовна
начальник главного Управления организации медицинской помощи и экспертизы Министерства здравоохранения Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Абдуалиева Меруерт Кулмуратовна
директор Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Асылова Бибигуль Амангельдиновна
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Габдуллин Жаслан Муратович
заместитель директора Департамента социальной политики и развития государственных органов Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Джунусова Аида Сабыровна
руководитель управления по вопросам евразийской интеграции Департамента международного сотрудничества и интеграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Жакупова Светлана Кабыкеновна
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сабыржанов Сериккан Самарханович
директор департамента накопительной пенсионной системы и социального страхования аппарата правления некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" Министерства информатизации и коммуникаций Республики Казахстан
Амирова Тоты Серикказиевна
заместитель председателя Комитета гражданской авиации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Бралина Акбота Бакиденкызы
эксперт Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Булебаева Лаззат Кайдирбековна
заместитель председателя Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Джумашев Галымжан Султанбекович
и.о. председателя Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Дюсенова Сауле Сагинтаевна
президент акционерного общества "Государственный фонд социального страхования"
Карпекова Айнур Нурлановна
руководитель Управления по лицензированию образовательной деятельности Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Кемел Нурсулу Мырзагельдиевна
управляющий директор акционерного общества "Государственный фонд социального страхования"
Мусина Алтын Шайкеновна
заместитель директора Департамента социального обеспечения и социального страхования Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Мынбаева Асель Едиловна
эксперт Департамента экспертизы проектов по международной экономической интеграции Министерства юстиции Республики Казахстан
Нурбеков Ержан Мухтарович
главный эксперт Комитета по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Оразалиева Забира Жандаровна
управляющий директор по работе с пользователями медицинской помощи некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования"
Тулегенова Жанара Корганбековна
управляющий директор акционерного общества "Единый накопительный пенсионный фонд"
Умербаев Арман Муратович
директор Департамента международного сотрудничества и интеграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Умертаев Азамат Казиевич
директор Департамента координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Асанов Уланбек Жалалович
заместитель председателя Социального фонда Кыргызской Республики
Каденова Зууракан Ажимаматовна
заместитель Министра труда и социального развития Кыргызской Республики
Кожобеков Кудайберди Гапаралиевич
заместитель Министра образования и науки Кыргызской Республики
Масадыкова Асель Туратбековна
заведующая сектором международного сотрудничества Социального фонда Кыргызской Республики
Букалаев Алмаз Камчибекович
советник Департамента консульской службы Министерства иностранных дел Кыргызской Республики
Маматова Калиман Тойчубековна
первый заместитель председателя Фонда обязательного медицинского страхования при Правительстве Кыргызской Республики
Токтоболотов Самат Николаевич
заместитель председателя Государственной службы миграции при Правительстве Кыргызской Республики
Чечейбаев Эркин Маратович
заместитель Министра здравоохранения Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Игнатьев Игнат Михайлович
директор Департамента пенсионного обеспечения Министерства труда и социальной защиты Российской Федерации
Комарова Светлана Владимировна
заместитель директора Департамента пенсионного обеспечения Министерства труда и социальной защиты Российской Федерации
Костенников Дмитрий Вячеславович
статс-секретарь – заместитель Министра здравоохранения Российской Федерации
Кузенко Петр Иванович
заместитель директора Финансово-экономического департамента Министерства здравоохранения Российской Федерации
Писаревский Евгений Леонидович
первый заместитель председателя Фонда социального страхования Российской Федерации
Пудов Андрей Николаевич
статс-секретарь – заместитель Министра труда и социальной защиты Российской Федерации
Сучкова Елена Николаевна
заместитель председателя Федерального фонда обязательного медицинского страхования
Афанасьев Сергей Анатольевич
заместитель председателя правления Пенсионного фонда Российской Федерации
Полохов Олег Михайлович
начальник Департамента по вопросам пенсионного обеспечения лиц, проживающих за границей, Пенсионного фонда Российской Федерации
Независимые эксперты
Базарчян Александр Александрович
директор Национального института здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Армения
Доскенов Талгат Казкенович
председатель Комитета социальной сферы и социального партнерства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Миронова Татьяна Николаевна
директор учреждения "Научно- исследовательский институт труда Министерства труда и социальной защиты Республики Беларусь"
Налбандян Гарник Беникович
заместитель директора государственной некоммерческой организации "Национальный институт труда и социальных исследований" Министерства труда и социальных вопросов Республики Армения
Саргсян Арман Албертович
директор государственной некоммерческой организации "Национальный институт труда и социальных исследований" Министерства труда и социальных вопросов Республики Армения