Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің құрылуы, жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамуы жөніндегі жұмыстардың барысы туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 5 Өкімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық өзара іс-қимыл туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 3 қосымша) 27-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының Еуразиялық экономикалық одақтың интеграцияланған ақпараттық жүйесінің (бұдан әрі тиісінше - Одақ, интеграцияланған жүйе) құрылуы, жұмыс істеуін қамтамасыз ету және дамуы жөніндегі жұмыстардың барысы туралы ақпаратын ескере отырып, Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы интеграцияланған жүйені дамыту жөніндегі жұмыстарды орындау және Одақ шеңберіндегі ортақ процестерді іске асыру нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесін жыл сайын хабардар етіп отырсын.
2. Одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерінен осы мақсаттар үшін қажетті қаржыландыруды көздей отырып, Одақ шеңберінде ортақ процестерді іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды бекіту кезінде белгіленген мерзімдерге сәйкес интеграцияланған жүйедегі мүше мемлекеттердің ұлттық сегментерінің жұмыс істеуін және Одақ шеңберінде ортақ процестердің іске асырылуын қамтамасыз ету сұралсын.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В. Габриелян
Беларусь Республикасынан
В. Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
А.Мамин
Қырғыз Республикасынан
О. Панкратов
Ресей Федерациясынан
И. Шувалов

О ходе работ по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 13 января 2017 года № 5
В соответствии с пунктом 27 Протокола об информационно-коммуникационных технологиях и информационном взаимодействии в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 3 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), с учетом информации Коллегии Евразийской экономической комиссии о ходе работ по созданию, обеспечению функционирования и развитию интегрированной информационной системы Евразийского экономического союза (далее соответственно – интегрированная система, Союз):
1. Коллегии Евразийской экономической комиссии ежегодно информировать Совет Евразийской экономической комиссии о результатах выполнения работ по развитию интегрированной системы и реализации общих процессов в рамках Союза.
2. Просить правительства государств – членов Союза обеспечить функционирование национальных сегментов государств-членов интегрированной системы и реализацию общих процессов в рамках Союза в соответствии со сроками, устанавливаемыми при утверждении технологических документов, регламентирующих информационное взаимодействие при реализации общих процессов в рамках Союза, предусмотрев для этих целей необходимое финансирование.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян В. Матюшевский А. Мамин О. Панкратов И. Шувалов