Израиль Мемлекетімен қызметтер көрсету саудасы және инвестициялар мәселелері бойынша консультациялар туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 26 Өкімі
1.Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерінен:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 16 қазандағы № 29 шешіміне сәйкес және 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 38-бабының ережелерін ескере отырып өткізілетін Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Израиль Мемлекетімен еркін сауда аймағы туралы келісім жасасу жөніндегі келіссөздері шеңберінде Израиль Мемлекетімен қызметтер көрсету саудасы мен инвестицияларды жүзеге асыруға арналған преференциялы талаптарға ауысу туралы бірлескен консультациялар өткізу;
өткізілген консультациялардың қорытындылары бойынша қызметтер көрсету саудасы мен инвестицияларды жүзеге асыруға арналған преференциялы талаптарға ауысуға қатысты өзара мүдделілік айқындалған жағдайда мүмкін болатын уағдаластықтарды беркіту форматына қатысты ұсыныстар әзірлеу;
жүргізілген жұмыстардың нәтижелері бойынша Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіне баяндау сұралсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы осы Өкімнің 1-тармағында көрсетілген консультацияларды өткізуді ұйымдастыру жағынан қолдауды және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің қарауы үшін тиісті баяндама әзірлеуді қамтамасыз етсін.
3.Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
В. Габриелян
В. Матюшевский
А.Мамин
О. Панкратов
И. Шувалов

О консультациях с Государством Израиль по вопросам торговли услугами и инвестиций
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 22 августа 2017 года № 26
1. Просить правительства государств – членов Евразийского экономического союза:
провести в рамках переговоров государств – членов Евразийского экономического союза с Государством Израиль о заключении соглашения о зоне свободной торговли, проводимых в соответствии с Решением Высшего Евразийского экономического совета от 16 октября 2015 г. № 29, и с учетом положений статьи 38 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года совместные консультации с Государством Израиль о переходе на преференциальные условия торговли услугами и осуществления инвестиций;
выработать в случае определения по итогам проведенных консультаций взаимного интереса относительно перехода на преференциальные условия торговли услугами и осуществления инвестиций предложения относительно формата закрепления возможных договоренностей;
доложить Совету Евразийской экономической комиссии о результатах проведенной работы.
2. Коллегии Евразийской экономической комиссии обеспечить организационную поддержку проведения консультаций, указанных в пункте 1 настоящего распоряжения, и подготовки соответствующего доклада для рассмотрения Советом Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики Армения
ОтРеспублики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
А. Мамин
О. Панкратов
И. Шувалов