Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің арасындағы өзара сауданың 2015-2016 жылдардағы жай-күйі туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 1 Өкімі
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері, орталық (ұлттық) банктері Еуразиялық экономикалық комиссияның "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің арасындағы өзара сауданың 2015-2016 жылдардағы жай-күйі туралы" баяндамасын (ақпараттық материал ретінде қоса беріліп отыр) назарға алсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия жыл сайын Еуразиялық үкіметаралық кеңеске Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің арасындағы өзара сауданың жай-күйін баяндасын.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О состоянии взаимной торговли между государствами-членами Евразийского экономического союза в 2015-2016 годах
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 7 марта 2017 года № 1
1. Правительствам, центральным (национальным) банкам государств - членов Евразийского экономического союза принять к сведению доклад Евразийской экономической комиссии «О состоянии взаимной торговли между государствами - членами Евразийского экономического союза в 2015 - 2016 годах» (прилагается в качестве информационного материала).
2. Евразийской экономической комиссии докладывать ежегодно Евразийскому межправительственному совету о состоянии взаимной торговли между государствами - членами Евразийского экономического союза.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации