Еуразиялық экономикалық одақтағы интеграциялық әлеуеті бар экономиканың салалары және оны пайдалануға бағытталған шаралар туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 2 Өкімі
Еуразиялық экономикалық одақтағы (бұдан әрі - Одақ) интеграциялық әлеуеті бар экономиканың салалары және оны пайдалануға бағытталған шаралар туралы баяндаманы (бұдан әрі - баяндама) назарға ала отырып:
1. Еуразиялық экономикалық комиссияға және Одаққа мүше мемлекеттерге өзара іс-қимыл жасау шеңберінде баяндаманың ережелерін ескеру ұсынылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Одақтағы интеграциялық әлеуеті бар экономиканың салаларына талдау жасау және аталған әлеуетті пайдалануға бағытталған, Одаққа мүше мемлекеттер іске асыратын шараларға мониторинг жүргізу жөніндегі жұмысты жалғастырсын.
3. Осы Өкім Одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О сферах экономики, обладающих интеграционным потенциалом в Евразийском экономическом союзе, и мерах, направленных на его использование
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 7 марта 2017 года № 2
Приняв к сведению доклад о сферах экономики, обладающих интеграционным потенциалом в Евразийском экономическом союзе (далее - Союз), и мерах, направленных на его использование (далее - доклад):
1. Рекомендовать Евразийской экономической комиссии и государствам - членам Союза в рамках взаимодействия учитывать положения доклада.
2. Евразийской экономической комиссии продолжить работу по анализу сфер экономики, обладающих интеграционным потенциалом в Союзе, и мониторингу реализуемых государствами - членами Союза мер, направленных на использование указанного потенциала.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации