Дәрілік заттардың айналысы саласында Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қолданылатын ұғымдардың ақпараттық анықтамалығы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 12 ұсынымы.
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 28-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде дәрілік заттардың айналысының бірыңғай қағидаттары мен қағидалары туралы келісімнің 1-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында,
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге осы Ұсыным Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында ресми жарияланған күннен бастап, http;// eaeunion.org/ru/act/texnreg/debtexreg/LSI/Pages/pharm_gloassary.aspx. мекен-жайы бойынша Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында орналасқан дәрілік заттардың айналысы саласында Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қолданылатын ұғымдардың ақпараттық анықтамалығын басшылыққа алуды ұсынады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

Об Информационном справочнике понятий, применяемых в рамках Евразийского экономического союза в сфере обращения лекарственных средств
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 02 мая 2017 года № 12
Коллегия Евразийской экономической комиссии в целях реализации пункта 2 статьи 1 Соглашения о единых принципах и правилах обращения лекарственных средств в рамках Евразийского экономического союза от 23 декабря 2014 года, в соответствии с пунктом 28 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98,
рекомендует государствам – членам Евразийского экономического союза с даты опубликования настоящей Рекомендации на официальном сайте Евразийского экономического союза руководствоваться Информационным справочником понятий, применяемых в рамках Евразийского экономического союза в сфере обращения лекарственных средств, который размещен на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресу:
http://eec.eaeunion.org/ru/act/texnreg/deptexreg/LS1/Pages/pharm_glossary.aspx.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян