Кеден одағы Комиссиясының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 80 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйеге келтіру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мыналардың:
Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы "Сыртқы сауданы реттеу шаралары жөніндегі комитет туралы ереженің жобасы туралы" №147 шешімінің;
Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі "Сыртқы сауданы реттеу мәселелері жөніндегі комитетпен өзара іс-қимыл жасау үшін Кеден одағына мүше мемлекеттердің мемлекеттік билігінің уәкілетті органдарын айқындау туралы" №235 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 мая 2018 года № 80
В целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 147 "О проекте Положения о Комитете по мерам регулирования внешней торговли";
Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 235 "Об определении уполномоченных органов государственной власти государств – членов Таможенного союза для взаимодействия с Комитетом по вопросам регулирования внешней торговли".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян