Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде шығарылған электр байланысы құралдарының міндетті талаптарға сәйкестігін растау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 41 өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 28-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында, көрсетілген Шарттың 51-бабының 1-тармағына және 52-бабының 1-тармағына сәйкес:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден электр байланысы құралдарын шығарушылардың электр байланысы құралдарының мүше мемлекеттердің заңнамасында белгіленген міндетті талаптарға сәйкесітігін растау кезінде өтініш берушілер ретінде болуы мүмкіндігін 2018 жылғы 1 қарашаға дейін қамтамасыз ету сұралсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссияның Ішкі нарықтар, ақпарат, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жөніндегі алқасының мүшесі (Министрі) К.А. Минасян осы өкімнің орындалуына мониторингті қамтамасыз етсін.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жаряланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О подтверждении соответствия обязательным требованиям средств электросвязи, произведенных в государствах – членах Евразийского экономического союза
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 сентября 2018 года № 41.
В целях реализации пункта 2 статьи 28 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, в соответствии с пунктом 1 статьи 51 и пунктом 1 статьи 52 указанного Договора:
1. Просить государства – члены Евразийского экономического союза до 1 ноября 2018 г. обеспечить производителям средств электросвязи государств-членов возможность выступать заявителями при подтверждении соответствия средств электросвязи обязательным требованиям, установленным законодательством государств-членов.
2. Члену Коллегии (Министру) по внутренним рынкам, информатизации, информационно-коммуникационным технологиям Евразийской экономической комиссии Минасян К.А. обеспечить мониторинг исполнения настоящего распоряжения.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Мамин
Ж. Разаков
А. Силуанов