Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 5 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 92-бабының 6-тармағына сәйкес Еуразиялық үкіметаралық кеңес шешті:
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 9 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі өнеркәсіптік ынтымақтастықтың негізгі бағыттарының 5.2-тармағы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Комиссия мүше мемлекеттердің сезімтал тауарларға қатысты қабылдаған (әзірлеген) құқықтық актілерінің (актілер жобаларының) тізілімін Одақтың ресми сайтында жүргізуді және орналастыруды қамтамасыз етеді.
Тізілім Сезімтал тауарларға қатысты консультациялар жүргізу тәртібінің 18-тармағына және (немесе) сезімтал тауарларға қатысты ұлттық өнеркәсіптік саясатты іске асырудың жоспарланған бағыттары туралы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерді өзара хабардар етуге (№ 3 қосымша) және Комиссия жүргізетін мүше мемлекеттердің сезімтал тауарларға қатысты құқықтық актілер әзірлеу және қабылдау мониторингі нәтижелеріне сәйкес мүше мемлекеттердің келісуі бойынша мүше мемлекеттер ұсынған ақпарат негізінде қалыптастырылады".
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в Решение Евразийского межправительственного совета от 8 сентября 2015 г. № 9
Решение Евразийского Межправительственного Совета от 27 ноября 2018 года № 5
В соответствии с пунктом 6 статьи 92 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Евразийский межправительственный совет решил:
Пункт 5.2 Основных направлений промышленного сотрудничества в рамках Евразийского экономического союза, утвержденных Решением Евразийского межправительственного совета от 8 сентября 2015 г. № 9, дополнить абзацами следующего содержания:
"Комиссия обеспечивает ведение и размещение на официальном сайте Союза реестра правовых актов (проектов актов), принятых (разработанных) государствами-членами в отношении чувствительных товаров.
Реестр формируется по согласованию с государствами-членами на основании информации, представляемой государствами-членами в соответствии с пунктом 18 Порядка проведения консультаций в отношении чувствительных товаров и (или) взаимного информирования государств – членов Евразийского экономического союза о планируемых направлениях реализации национальной промышленной политики в отношении чувствительных товаров (приложение № 3), и результатов проводимого Комиссией мониторинга разработки и принятия государствами-членами правовых актов в отношении чувствительных товаров.".
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации