2017-2018 жылдардағы Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығындағы кедергілерді жою жөніндегі жұмыстың барысы туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 19 Өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссияның 2017-2018 жылдардағы Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығындағы кедергілерді жою жөніндегі жұмыстың барысы туралы ақпаратын назарға ала отырып:
1.Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері 3 айлық мерзімде қосымшаға сай тізбе бойынша Еуразиялық экономикалық комиссияның актілеріне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығында жұмыс істеу шеңберлеріндегі тосқауылдарды жоюға бағытталған шаралар қабылдасын.
2.Еуразиялық экономикалық комиссия осы Өкімнің 1-тармағында көзделген шараларды іске асыру нәтижелері туралы Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысында баяндасын.
3.Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О ходе работы по устранению препятствий на внутреннем рынке Евразийского экономического союза в 2017 - 2018 годах
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 27 ноября 2018 года № 19.
Приняв к сведению информацию Евразийской экономической комиссии о ходе работы по устранению препятствий на внутреннем рынке Евразийского экономического союза в 2017 – 2018 годах:
1. Правительствам государств – членов Евразийского экономического союза в 3-месячный срок принять меры, направленные на устранение барьеров в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза в соответствии с актами Евразийской экономической комиссии по перечню согласно приложению.
2. Евразийской экономической комиссии доложить на очередном заседании Евразийского межправительственного совета о результатах реализации мер, предусмотренных пунктом 1 настоящего распоряжения.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации