Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы № 79 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2019 жылғы 1 қазандағы № 18 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 12-бабының 2-тармкағының 7-тармақшасына ж"не 20-тармағының 1-тармағына сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 10 қазандағы "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Еуразиялық экономикалық одақ бюджетіне үлестік жарналарының (шкаласының) мөлшерлері туралы" №79 шешімінің 1-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
бірінші абзацтағы "2016 жылға арналған" деген сөздер "2020 жылға арналған" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші – алтыншы абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Армения Республикасы – 1,220 пайыз;
Беларусь Республикасы – 4,560 пайыз;
Қазақстан Республикасы – 7,055 пайыз;
Қырғыз Республикасы – 1,900 пайыз;
Ресей Федерациясы – 85,265 пайыз.".
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О внесении изменений в Решение Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 79
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 1 октября 2019 года № 18
В соответствии с подпунктом 7 пункта 2 статьи 12 и пунктом 1 статьи 20 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Высший Евразийский экономический совет решил:
Внести в пункт 1 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 10 октября 2014 г. № 79 "О размерах (шкале) долевых взносов государств - членов Евразийского экономического союза в бюджет Евразийского экономического союза" следующие изменения:
в абзаце первом слова "на 2016 год" заменить словами "на 2020 год";
абзацы второй - шестой изложить в следующей редакции:
"Республика Армения - 1,220 процента;
Республика Беларусь - 4,560 процента;
Республика Казахстан - 7,055 процента;
Кыргызская Республика - 1,900 процента;
Российская Федерация - 85,265 процента.".
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации