Қызметтер көрсету саудасын реттеу, құру және қызметі қағидаларында көзделген ережелерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің 2017-2018 жылдардағы орындау мониторингі нәтижелері туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 1 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 24 шешімімен бекітілген Қызметтер көрсету саудасын реттеу, құру және қызметі қағидаларында көзделген ережелерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің 2017-2018 жылдардағы орындау мониторингі нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссияның ақпаратын назарға ала отырып:
1.Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері мен Еуразиялық экономикалық комиссия:
а) Қызметтер көрсету саудасын реттеу, құру және қызметі қағидаларында көзделген ережелерді іске асыру жөніндегі жұмысты жандандырсын;
б) Қызметтер көрсету саудасын реттеу, құру және қызметі қағидаларында көзделген ережелерді іске асыру жөніндегі жұмысты жүргізген кезде мониторинг нәтижелерін ескерсін.
2.Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Республикасынан

О результатах мониторинга исполнения в 2017 – 2018 годах государствами – членами Евразийского экономического союза положений, предусмотренных Правилами регулирования торговли услугами, учреждения и деятельности
Распоряжение Высшего Евразийского экономического совета от 29 мая 2019 года № 1
Приняв к сведению информацию Евразийской экономической комиссии о результатах мониторинга исполнения в 2017 – 2018 годах государствами – членами Евразийского экономического союза положений, предусмотренных Правилами регулирования торговли услугами, учреждения и деятельности, утвержденными Решением Высшего Евразийского экономического совета от 26 декабря 2016 г. № 24:
1. Правительствам государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии:
а) активизировать работу по реализации положений, предусмотренных Правилами регулирования торговли услугами, учреждения и деятельности;
б) при проведении работы по реализации положений, предусмотренных Правилами регулирования торговли услугами, учреждения и деятельности, учитывать результаты мониторинга.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации