Тауарларға арналған декларацияны бергенге дейін тауарларды шығару туралы өтініштің құрылымы мен форматына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 2 шілдедегі № 109 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 120-бабының 3-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 19 желтоқсандағы № 177 шешімімен бекітілген Тауарларға арналған декларацияны бергенге дейін тауарларды шығару туралы өтініштің құрылымы мен форматына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 2 шілдедегі
№ 109 шешіміне
ҚОСЫМША
Тауарларға декларацияны бергенге дейін тауарларды шығару туралы өтініштің құрылымы мен форматына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
10-кестеде:
11.11.2-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "–" деген белгі "2-бағ." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "М" әрпімен ауыстырылсын;
"қағиданың сипатталуы" деген бағанда "деректеме Еуразиялық экономикалық комиссия немесе мүше мемлекеттің заңнамасы бекіткен анықтамалық (сыныптауыш) болған кезде толтырылуы мүмкін" деген сөздер алып тасталсын;
11.11.2-позицияның "а" тармақшасында "қағида сипаттамасы" деген бағанда "Жеке басты куәландыратын құжат түрінің коды (csdo:IdentityDocKindCode)" деген сөздер алып тасталсын;
11.11.3-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "2-бағ" деген сөздер "–" деген белгімен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "В" әрпімен ауыстырылсын;
13.7.11.2-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "–" деген белгі "7-бағ." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "М" әрпімен ауыстырылсын;
"қағида сипаттамасы" деген бағанда "деректеме Еуразиялық экономикалық комиссия немесе мүше мемлекеттің заңнамасы бекіткен анықтамалық (сыныптауыш) болған кезде толтырылуға тиіс" деген сөздер алып тасталсын;
13.7.11.2-позицияның "а" тармақшасында "қағида сипаттамасы" деген бағанда "Жеке басты куәландыратын құжат түрінің коды (csdo:IdentityDocKindCode)" деген деректеме толтырылған жағдайда" деген сөздер алып тасталсын;
13.7.11.3-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "7-бағ." деген сөздер "–" деген белгімен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "В" әрпімен ауыстырылсын;
13.8.11.2-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "–" деген белгі "8-бағ." деген сөздермен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "М" әрпімен ауыстырылсын;
"қағида сипаттамасы" деген бағанда "деректеме Еуразиялық экономикалық комиссия немесе мүше мемлекеттің заңнамасы бекіткен анықтамалық (сыныптауыш) болған кезде толтырылуға тиіс" деген сөздер алып тасталсын;
13.8.11.2-позицияның "а" тармақшасында "қағида сипаттамасы" деген бағанда "Жеке басты куәландыратын құжат түрінің коды (csdo:IdentityDocKindCode)" деген деректеме толтырылған жағдайда" деген сөздер алып тасталсын;

О внесении изменений в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июля 2019 года № 109
В соответствии с пунктом 3 статьи 120 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары, утвержденные Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2017 г. № 177, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 2 июля 2019 г. № 109
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары
В таблице 10:
в позиции 11.11.2:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" знак "–" заменить словами "гр. 2";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "М";
в графе "описание правила" слова "реквизит может быть заполнен при наличии справочника (классификатора), утвержденного Евразийской экономической комиссией или законодательством государства-члена" исключить;
в подпункте "а" позиции 11.11.2 в графе "описание правила" слова "в случае заполнения реквизита "Код вида документа, удостоверяющего личность (csdo:IdentityDocKindCode)" исключить;
в позиции 11.11.3:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" слова "гр. 2" заменить знаком "–";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "В";
в позиции 13.7.11.2:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" знак "–" заменить словами "гр. 7";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "М";
в графе "описание правила" слова "реквизит может быть заполнен при наличии справочника (классификатора), утвержденного Евразийской экономической комиссией или законодательством государства-члена" исключить;
в подпункте "а" позиции 13.7.11.2 в графе "описание правила" слова "в случае заполнения реквизита "Код вида документа, удостоверяющего личность (csdo:IdentityDocKindCode)" исключить;
в позиции 13.7.11.3:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" слова "гр. 7" заменить знаком "–";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "В";
в позиции 13.8.11.2:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" знак "–" заменить словами "гр. 8";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "М";
в графе "описание правила" слова "реквизит может быть заполнен при наличии справочника (классификатора), утвержденного Евразийской экономической комиссией или законодательством государства-члена" исключить;
в подпункте "а" позиции 13.8.11.2 в графе "описание правила" слова "в случае заполнения реквизита "Код вида документа, удостоверяющего личность (csdo:IdentityDocKindCode)" исключить;

13.8.11.3-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "8-бағ." деген "–" деген белгімен ауыстырылсын; сөздер
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "В" әрпімен ауыстырылсын;
15.2.2-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "–" деген белгі "17-бағ.(оң жақ кіші бөлік)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "М" әрпімен ауыстырылсын;
"қағида сипаттамасы" деген бағанда "деректеме Еуразиялық экономикалық комиссия немесе мүше мемлекеттің заңнамасы бекіткен анықтамалық (сыныптауыш) болған кезде толтырылуға тиіс" деген сөздер алып тасталсын;
15.2.2-позицияның "а" тармақшасында "қағида сипаттамасы" деген бағанда "Жеке басты куәландыратын құжат түрінің коды (csdo:IdentityDocKindCode)" деген деректеме толтырылған жағдайда" деген сөздер алып тасталсын;
15.2.3.-позицияда:
"Тәртіптің нысанының бағ. №/тармағы" деген бағанда "17-бағ.( оң жақ кіші бөлік)" деген сөздер "–" деген белгі мен ауыстырылсын;
"Белгісі" деген бағанда "О" әрпі "В" әрпімен ауыстырылсын.

в позиции 13.8.11.3:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" слова "гр. 8" заменить знаком "–";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "В";
в позиции 15.2.2:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" знак "–" заменить словами "гр. 17 (прав. подр.)";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "М";
в графе "описание правила" слова "реквизит может быть заполнен при наличии справочника (классификатора), утвержденного Евразийской экономической комиссией или законодательством государства-члена" исключить;
в подпункте "а" позиции 15.2.2 в графе "описание правила" слова "в случае заполнения реквизита "Код вида документа, удостоверяющего личность (csdo:IdentityDocKindCode)" исключить;
в позиции 15.2.3:
в графе "№ гр. формы/пункт Порядка" слова "гр. 17 (прав. подр.)" заменить знаком "–";
в графе "Признак" букву "О" заменить буквой "В".