Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын айқындайтын құжатты дайындау барысы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 45 өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссияның Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын айқындайтын құжатты дайындау барысы туралы ақпаратын назарға ала отырып:
1. Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарының жобасы (бұдан әрі – стратегиялық бағыттар жобасы) негізге алынсын.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден стратегиялық бағыттар жобасы бойынша ескертулер мен ұсыныстарды 2019 жылғы 27 қарашаға дейін Еуразиялық экономикалық комиссияға жіберу сұралсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 3 өкімімен құрылған Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын айқындайтын құжатты дайындау жөніндегі жұмыс тобы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер ұсынған ұстанымдарды ескере отырып, 2019 жылғы 3 желтоқсанға дейін стратегиялық бағыттардың жобасын жетілдірсін.
4. Еуразиялық экономикалық комиссия:
2019 жылғы 4 желтоқсанда сағат 12:00-де (Мәскеу қаласының уақытымен) жетілдірілген стратегиялық бағыттар жобасын талқылау үшін бейнеконференция форматында Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі мүшелерінің кеңесін өткізуді қамтамасыз етсін;
жетілдірілген стратегиялық бағыттар жобасын Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысына қарауға ұсынсын.
5. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Ж.Разаков А.Силуанов

О ходе подготовки документа, определяющего стратегические направления развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 ноября 2019 года № 45.
Приняв к сведению информацию Евразийской экономической комиссии о ходе подготовки документа, определяющего стратегические направления развития евразийской экономической интеграции до 2025 года:
1. Принять за основу проект стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года (далее – проект стратегических направлений).
2. Просить государства – члены Евразийского экономического союза направить до 27 ноября 2019 г. в Евразийскую экономическую комиссию замечания и предложения по проекту стратегических направлений.
3. Рабочей группе по подготовке документа, определяющего стратегические направления развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, созданной распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 18 января 2019 г. № 3, доработать до 3 декабря 2019 г. проект стратегических направлений с учетом представленных позиций государств – членов Евразийского экономического союза.
4. Евразийской экономической комиссии:
обеспечить проведение 4 декабря 2019 г. в 12:00 (время г. Москвы) совещания членов Совета Евразийской экономической комиссии в формате видеоконференции для обсуждения доработанного проекта стратегических направлений;
представить доработанный проект стратегических направлений для рассмотрения на очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии.
5. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
А. Смаилов
Ж. Разаков
А. Силуанов