Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі тосқауылдарды жою жөніндегі жұмысының барысы туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 5 Өкімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі тосқауылдарды жою жөніндегі жұмысының барысы туралы Еуразиялық экономикалық комиссияның ақпаратын ескере отырып:
1. Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Армения Республикасының Үкіметі, Беларусь Республикасының Үкіметі және Ресей Федерациясының Үкіметі 3 ай мерзімде Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешіміне сәйкес Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі тосқауылдарды жоюға бағытталған шаралар қабылдасын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия:
Осы Өкімнің 1-тармағында көзделген шараларды іске асыру нәтижелері туралы – Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысында;
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі тосқауылдарды жою жөніндегі жұмысының барысы туралы – Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің отырысында баяндасын.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
Еуразиялық үкіметаралық
кеңестің 2019 жылғы 30
сәуірдегі № 5 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі тосқауылдарды жою мәселелері жөніндегі шешімдерінің ТІЗБЕСІ
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 20 қарашадағы "Беларусь Республикасының Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі міндеттемелерін орындауы туралы" № 190 шешімі.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 28 қарашадағы "Армения Республикасының Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі міндеттемелерін орындауы туралы" № 195 шешімі
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 22 қаңтардағы "Ресей Федерациясының Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі міндеттемелерін орындауы туралы" № 11 шешімі
4. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 29 қаңтардағы "Беларусь Республикасының Еуразиялық экономикалық одақтың ішкі нарығының жұмыс істеуі шеңберіндегі міндеттемелерін орындауы туралы" № 18 шешімі.

О ходе работы по устранению государствами – членами Евразийского экономического союза барьеров в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 30 апреля 2019 года № 5
С учетом информации Евразийской экономической комиссии о ходе работы по устранению государствами – членами Евразийского экономического союза барьеров на внутреннем рынке Евразийского экономического союза:
1. Правительству Республики Армения, Правительству Республики Беларусь и Правительству Российской Федерации в 3-месячный срок принять меры, направленные на устранение барьеров в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза в соответствии с решениями Коллегии Евразийской экономической комиссии по перечню согласно приложению.
2. Евразийской экономической комиссии доложить:
на очередном заседании Евразийского межправительственного совета – о результатах реализации мер, предусмотренных пунктом 1 настоящего распоряжения;
на заседании Высшего Евразийского экономического совета – о ходе работы по устранению государствами – членами Евразийского экономического союза барьеров в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Евразийского
межправительственного совета
от 30 апреля 2019 г. № 5
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Коллегии Евразийской экономической комиссии по вопросам устранения барьеров в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза
1. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 20 ноября 2018 г. № 190 "О выполнении Республикой Беларусь обязательств в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза".
2. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 ноября 2018 г. № 195 "О выполнении Республикой Армения обязательств в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза".
3. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 января 2019 г. № 11 "О выполнении Российской Федерацией обязательств в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза".
4. Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 января 2019 г. № 18 "О выполнении Республикой Беларусь обязательств в рамках функционирования внутреннего рынка Евразийского экономического союза".