Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2020 жылғы 11 желтоқдағы № 22 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) көрсетілген Регламентке №1 қосымша мынадай мазмұндағы 158-тармақпен толықтырылсын:
"158. Мемлекеттік (муниципалдық) сатып алу мақсаттары үшін тауарлардың жекелеген түрлерінің шығарылған елін айқындау қағидаларын бекіту.";
б) көрсетілген Регламентке №2 қосымша мынадай мазмұндағы 45-тармақпен толықтырылсын:
"45. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Еуразиялық өнеркәсіптік тауарлар тізілімінде мүше мемлекеттің өнеркәсіптік тауары және оны өндіруші туралы жазбаның күшін жою туралы мәселені қарау.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан

О внесении изменений в Регламент работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 11 декабря 2020 года № 22.
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Внести в Регламент работы Евразийской экономической комиссии, утвержденный Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, следующие изменения:
а) дополнить приложение № 1 к указанному Регламенту пунктом 158 следующего содержания:
"158. Утверждение Правил определения страны происхождения отдельных видов товаров для целей государственных (муниципальных) закупок.";
б) дополнить приложение № 2 к указанному Регламенту пунктом 45 следующего содержания:
"45. Рассмотрение вопроса об аннулировании в евразийском реестре промышленных товаров государств - членов Евразийского экономического союза записи о промышленном товаре государства- члена и его производителе.".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации